مهندس مهدی نوبانی ، شهردار منتخب بندرعباس از تدوین طرح جامع برای ساماندهی ساحل و دریای شهر خبر داد

شهردار منتخب بندرعباس از تدوین طرح جامع برای ساماندهی ساحل و دریای شهر خبر داد. به گزارشپایگاه خبری صدای گامبرون ، مهدی نوبانی شهردار بندرعباس ، در بازدید از مجموعه بوستان‌های ساحلی، اظهار کرد: تدوین برنامه جامع ساماندهی ساحل و دریای بندرعباس، یکی از برنامه‌های مدنظر در دوره کنونی مدیریت شهرداری است. وی با اشاره به اینکه […]

شهردار منتخب بندرعباس از تدوین طرح جامع برای ساماندهی ساحل و دریای شهر خبر داد.
نوبان
به گزارشپایگاه خبری صدای گامبرون ، مهدی نوبانی شهردار بندرعباس ، در بازدید از مجموعه بوستان‌های ساحلی، اظهار کرد: تدوین برنامه جامع ساماندهی ساحل و دریای بندرعباس، یکی از برنامه‌های مدنظر در دوره کنونی مدیریت شهرداری است.
وی با اشاره به اینکه ساحل شهر باید زون‌بندی و بخش‌های مختلف جانمایی و ساماندهی شوند، افزود: یکی از اهداف اصلی ما از این کار، ساماندهی وضعیت ساحل، رونق گردشگری و تامین زیرساخت‌های این بخش مهم است.
شهردار منتخب بندرعباس با بیان اینکه خرید و تفریحات ساحلی و دریایی ویژگی‌های مهم شهر بندرعباس محسوب می‌شود، اضافه کرد: جذب سرمایه‌گذار در بخش‌های مختلف ضروری است و باید افتخار کنیم که سرمایه‌گذار وارد شهر شود.
نوبانی در انتها نیز تاکید کرد: توسعه بخش گردشگری باعث رونق شهر و شادابی بیشتر شده و به تبع آن، رونق اقتصادی ایجاد می‌شود.
اضافه می‌شود، شهردار منتخب بندرعباس در ادامه از بخش‌های مختلف بوستان‌های ساحلی بازدید کرد
شایان ذکر است مجموعه تفریحی گردشگری موج افشان خلیج فارس ، که تنها کلوپ تفریحی آبی بندرعباس است ، با سرمایگذاری بخش خصوصی مدتی است که با مشکلات اداری مواجه شده است ،
b38114f2 3d5b 4461 b660 2a30a93cf013
مهسا پارسا ////