نجات جان ۵ ملوان در آب‌های خلیج‌فارس

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد با اعلام این خبر گفت: برابر گزارش پاسگاه شناور فجر مبنی بر غرق شدن یک فروند لنج تجاری که به مقصد گناوه در حال بارگیری بوده به علت شرایط نامساعد جوی، دچار آبگرفتگی گردیده به سرعت موضوع در دستور کار عملیاتی قرار گرفت. وی افزود: […]

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد با اعلام این خبر گفت: برابر گزارش پاسگاه شناور فجر مبنی بر غرق شدن یک فروند لنج تجاری که به مقصد گناوه در حال بارگیری بوده به علت شرایط نامساعد جوی، دچار آبگرفتگی گردیده به سرعت موضوع در دستور کار عملیاتی قرار گرفت.

وی افزود: با اقدام به موقع دریابانان شناور آذرخش ناجی اداره بندر به محل مورد نظر اعزام شده و آب موجود در شناور را با موفقیت تخلیه و آن را بدون خسارت جانی و مالی به اسکله گمرک هدایت کردند.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر گفت: ملوانان و ناخدا در صحت و سلامت کامل می‌باشند و کالاهای موجود در خن شناور خیس و دچار آبگرفتگی شده است.

به گزارش روابط عمومی مرزبانی استان بوشهر، سردار رضایی‌نژاد خاطرنشان کرد: دریابانان بوشهر علاوه بر تأمین نظم و امنیت مرزهای آبی استان مجاهدانه در خدمت رسانی به مرزنشینان عزیز خدمت می‌کنند و در نجات جان دریانوردان و حادثه دیدگان در دریا از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.

“بابک پارسا”