نشست رییس حوزه هنری هرمزگان با دبیر دهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس

رییس حوزه هنری استان هرمزگان در نشستی با سردار ناظری دبیر دهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس استان هرمزگان دیدار و گفتگو کرد. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون، انوشیروان پیش دار رییس حوزه هنری استان هرمزگان در این نشست با اشاره به ظرفیت بالای استان هرمزگان در حوزه آثار مکتوب با موضوع دفاع مقدس […]

رییس حوزه هنری استان هرمزگان در نشستی با سردار ناظری دبیر دهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس استان هرمزگان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون، انوشیروان پیش دار رییس حوزه هنری استان هرمزگان در این نشست با اشاره به ظرفیت بالای استان هرمزگان در حوزه آثار مکتوب با موضوع دفاع مقدس طی سخنانی اظهار داشت : زبان هنر یکی از بهترین ابزار به تصویر کشیدن رشادت ها و ایثارگری های دوران دفاع مقدس است.
وی افزود : حوزه هنری استان هرمزگان همواره در راه اعتلای فرهنگ دفاع مقدس و حمایت از نویسندگان و محققان حوزه ادبیات پایداری گام برداشته و امروز در این نهاد انقلابی شاهد تولید و نشر اثار ارزشمندی هستیم که بازگو کننده بخشی از رشادت و دلاوری جوانان این سرزمین است.
پیش دار در ادامه بیان داشت : رویکرد ما در حوزه هنری تولید محوری است زیرا تولید آثار مکتوب از کارهای جشنواره‌ای ماندگارتر خواهد بود و هرچه از قدمت آن بگذرد ارزش آن اثر نیز بیشتر خواهد شد.
رییس حوزه هنری هرمزگان در پایان اظهار داشت : دهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس استان هرمزگان فرصت خوبی است تا حوزه هنری به عنوان یکی از دستگاههای اثرگذار در این حوزه ، با همکاری سایر دستگاههای فرهنگی به ایجاد فضایی با نشاط و تبیین ارزش های دفاع مقدس همت گمارند.
در ادامه این نشست سردار ناظری دبیر دهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس استان هرمزگان گفت : دفاع مقدس نشان‌دهنده عزم کشور برای پاسداری از آب و خاک است، بنابراین باید اولویت باشد.
وی افزود : ستاد برگزاری دهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس استان هرمزگان در برگزاری باشکوه وموثر این اتفاق فرهنگی ، اهتمام جدی دارد زیرا حوزه دفاع مقدس از محوری‌ترین مباحث فرهنگی کشور بوده و نقطه عطف مهمی در تاریخ کشورمان است.