نشست سرمایه گذاران چینی با فرماندار خمیر

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون صبح امروز (پنج شنبه) هیاتی از سرمایه گذاران چینی با حضور در فرمانداری خمیر با میر هاشم خواستار فرماندار شهرستان خمیر دیدار نمودند و در خصوص احداث کارخانه گچ در روستای نیمه کار گفتگو کردند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیر،میرهاشم خواستار در خصوص این نشست گفت:برای توسعه و […]

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون صبح امروز (پنج شنبه) هیاتی از سرمایه گذاران چینی با حضور در فرمانداری خمیر با میر هاشم خواستار فرماندار شهرستان خمیر دیدار نمودند و در خصوص احداث کارخانه گچ در روستای نیمه کار گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمیر،میرهاشم خواستار در خصوص این نشست گفت:برای توسعه و پیشرفت شهرستان خمیر نیازمند سرمایه گذاری های داخلی و خارجی هستیم و همگی در این زمینه باید همراه و همدل باشیم.

وی افزود:رویکرد مدیریت شهرستانی خمیر، رفع موانع تولید وایجاد اشتغال پایدار در همه بخشها می باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان همچنین اظهار کرد:در بخش سرمایه گذاری باید حساسیت ویژه ای داشت چرا که درد جامعه ما درد اشتغال، مسائل معیشتی و اجتماعی است و هر سرمایه‌گذاری که در شهرستان منجر به اشتغال شود مورد حمایت ما قرار خواهد گرفت.

فرماندار خمیر با بیان اینکه در این شهرستان ظرفیت های بالقوه ای در بخش صنایع برای سرمایه گذاری وجود دارد، ادامه داد :شهرستان خمیر با دارا بودن معادنی همچون سنگ گچ ،سنگ آهک و مارن ، هفتاد درصد نیازهای استان هرمزگان را تامین می کند.

میرهاشم خواستار با اشاره به اعلام آمادگی یک گروه سرمایه گذاری چینی برای سرمایه گذاری در این بخش نیز گفت: این گروه سرمایه گذاری آماده است تا با احداث کارخانه گچ در روستای نیمه کار از طریق تامین مالی و بر اساس قرارداد دو طرفه مجری و سرمایه گذار حمایت و تامین مالی کند.؟؟؟؟

فرماندار خمیر در پایان خاطرنشان ساخت:شهرستان خمیر به علت قرار داشتن در مسیر ترانزیتی و همچنین مجاورت با کشورهای حوزه خلیج فارس و عمان همواره محلی مناسب برای سرمایه گذاری محسوب می شود و هدف ما این است که سرمایه گذاران و مجریان طرح های تولیدی ، تجاری و گردشگری را به این شهرستان دعوت کرده و از ظرفیت های آنها در جهت توسعه منطقه استفاده کنیم.