نشست مبارزین و انقلابیون در حوزه هنری برگزار شد.

به همت دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری نشست مبارزین و انقلابیون استان هرمزگان با هدف ثبت و جمع‌آوری خاطرات مرحوم علی مظفری در حوزه هنری برگزار گردید. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، در این نشست سعید عبدلی زاده رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی هرمزگان ضمن قدردانی از حضور و همت مبارزین و انقلابیون […]

به همت دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری نشست مبارزین و انقلابیون استان هرمزگان با هدف ثبت و جمع‌آوری خاطرات مرحوم علی مظفری در حوزه هنری برگزار گردید.
به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، در این نشست سعید عبدلی زاده رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی هرمزگان ضمن قدردانی از حضور و همت مبارزین و انقلابیون در ثبت و ضبط تاریخ شفاهی انقلاب اسلامی افزود : تاریخ شفاهی انقلاب اسلامی کارویژه حوزه انقلاب اسلامی در هرمزگان است.رئیس حوزه هنری استان هرمزگان با بیان این مطلب که ثبت تاریخ شفاهی تولید محتوا و خوراک فکری برای هنرمندان در جهت تولید آثار فاخر است گفت : به نتیجه رسیدن و تبدیل این ثبت و ضبط تاریخ شفاهی استان به یک محصول نهایی و در خور از اهداف حوزه هنری است و این امر موجب تولید دیگر محصولات فرهنگی و هنری خواهد شد.
در ادامه این نشست مبارزین و انقلابیون استان به بازگویی خاطرات خود در مورد شخصیت مرحوم علی مظفری و خدمات ارزنده ایشان در حوزه ترویج فرهنگ انقلاب پرداختند.
گفتنی است علی مظفری، یکی از مبارزین و شخصیت‌های اثرگذار انقلابی در استان هرمزگان می‌باشد که در طول زندگی‌ خود برای معرفی و ترویج حرکت انقلاب اسلامی در ایران زحمات زیادی کشید.