نشست مدیرکل ورزش جوانان سیستان و بلوچستان با مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان

  ادهم کرد مدیرکل ورزش وجوانان سیستان و بلوچستان به همراه معاونین وروسای ادارت شهرستان های سیستان و بلوچستان با محمودرضا امیاری مدیرکل ورزش وجوانان در محل دفتر مدیر کل دیدار نمود. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ،مدیر کل ورزش وجوانان استان ضمن عرض خیر مقدم به حاظرین اظهار داشت: بسیار خوشحالم امروز میزبان […]

 

ادهم کرد مدیرکل ورزش وجوانان سیستان و بلوچستان به همراه معاونین وروسای ادارت شهرستان های سیستان و بلوچستان با محمودرضا امیاری مدیرکل ورزش وجوانان در محل دفتر مدیر کل دیدار نمود.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ،مدیر کل ورزش وجوانان استان ضمن عرض خیر مقدم به حاظرین اظهار داشت: بسیار خوشحالم امروز میزبان همکاران خود از استان سیستان و بلوچستان هستم.
وی افزود: با همکاری و تلاش های معاونین و روسای ادارت در زمینه های توسعه ورزش وجوانان سیستان و بلوچستان گام های مثبتی برداشتیم.
مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان اظهارکرد: امیدوارم با حضور اهم کرد که یکی از مدیران توانمند می باشد ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان بیش از بیش رشد داشته و از حضور همه همکارانم در بندرعباس تشکر ویژه ای دارم.
امیاری خاطرنشان کرد: استان هرمزگان نیز دارای پتانسیل و ظرفیت های خوب زیر ساختی،ورزشی ، جوانان و عمرانی است و امیدواریم با همکاری و تلاش همه همکاران بتوانیم گام های مثبتی برای اعتلای ورزش استان هرمزگان برداریم.
وی افزود:استان هرمزگان و سیستان و بلوچستان هم همسایه هم هستند و هم فرهنگ بسیار نزدیکی به هم دارندقطعا میتوانند برای یکدیگر تاثیرگذارباشند.
امیاری تصریح کرد: استان هرمزگان از نظر زیرساخت ها،خیرین،سرانه ورزشی ظرفیت های بسیار خوبی دارد وهمه مدیران دستگاههای اجرایی و ادارات قطعاحامی ورزش استان هستند.
درادامه ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان انتصاب محمودرضا امیاری را به عنوان مدیرکل هرمزگان به ایشان تبریک گفت و آرزوی موفقیت برای ایشان نمود.
وی افزود:امیاری یکی از مدیران موفق در عرصه ورزش وجوانان هستندودر تمامی حوزه ها و معاونت های مختلف اداره کل ورزش وجوانان سابقه فعالیت داشته اند.
مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان یادآورشد: امیدوارم جناب امیاری یک نماینده بسیارخوبی از استان ما در هرمزگان باشندو ما به عنوان استان همسایه آماده هرگونه خدمت و همکاری با استان هرمزگان را داریم و خواهان ارتباط و تعامل بیشتری با استان هرمزگان هستیم
کرد در پایان افزود : ورزش و جوانان استان هرمزگان پیشرفت و توسعه خوبی دارد و امیدواریم با حضور امیاری مدیرکل قوی و توانمند، این موفقیت ها بیشتر شود و آرزوی موفقیت و سربلندی برای امیاری از خداوند منان خواستاریم.