نشست مسلم عاشوری سرپرست مرکز خلاقیت و فناوری های نوین شهرداری بندرعباس با استاد محمد علی قویدل فرد

  استاد محمد علی قویدل فرد با حضور در محل مرکز خلاقیت و فناوری های نوین شهرداری بندرعباس ضمن بازدید از صنایع دستی این مرکز با مسلم عاشوری سرپرست مرکز خلاقیت و فناوری های نوین شهرداری بندرعباس در یک‌ نشست صمیمی به گفتگو پرداخت. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از روابط […]

 

استاد محمد علی قویدل فرد با حضور در محل مرکز خلاقیت و فناوری های نوین شهرداری بندرعباس ضمن بازدید از صنایع دستی این مرکز با مسلم عاشوری سرپرست مرکز خلاقیت و فناوری های نوین شهرداری بندرعباس در یک‌ نشست صمیمی به گفتگو پرداخت.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از روابط عمومی مرکز خلاقیت و فناوری های نوین شهرداری بندرعباس، مسلم عاشوری سرپرست مرکز خلاقیت و فناوری های نوین شهرداری در این نشست ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و قبولی طاعات و عبادات مردم شریف شهر بندرعباس و تشکر از حضور محمد علی قویدل فرد استاد فرهنگ ، هنر و ادبیات و از بازیگران مطرح سینما و تلویزیون اظهار داشت: شهر بندرعباس در تاریخ ۱۰ آبانماه ۱۳۹۸ در زمینه صنایع دستی و هنرهای بومی به زنجیره شهرهای خلاق دنیا پیوست.

وی افزود: استاد محمد علی قویدل فرد در زمینه فرهنگ ، هنر و آیین ها و سنت های هرمزگان اطلاعات کامل و جامعی دارد و صاحب تجربه است که همراهی وی با مرکز خلاقیت می تواند در پیشبرد اهداف شهر خلاق بندرعباس مفید واقع شود لذا ارتباط ما با این استاد گرانقدر مستمر خواهد بود.

39bd318b f8db 4eeb 953e c617c4734525

در ادامه استاد محمد علی قویدل فرد ضمن تشکر از دعوت مسلم عاشوری سرپرست مرکز خلاقیت و فناوری های نوین شهرداری برای این بازدید و نشست و تبریک‌ ماه مبارک‌ رمضان و قبولی طاعات و عبادات همگان بیان داشت: محیط کاری مرکز خلاقیت و فناوری های نوین شهرداری بندرعباس با قرار دادن صنایع دستی استان در آن تبدیل به یک محیط زیبا و دل انگیز شده که می تواند صنایع دستی استان را به کل کشور و حتی جهان معرفی کند.

محمد علی قویدل فرد عنوان کرد: بر این گستره نقش آفرین می بالیم که خود را بر سکوی افتخارات غرور انگیز شهری خلاق عنوان کنیم لذا ما هرمزگانی ها سرشار از صمیمیت ، سادگی ، استعداد و توانایی هستیم که می تواند زبانزد همگان باشد.

استاد محمد علی قویدل فرد در پایان ضمن تشکر از حسین رزده مسئول روابط عمومی مرکز خلاقیت و فناوری های نوین شهرداری که خود نیز از پیشکسوتان عرصه تئاتر استان است بیان کرد: همکاری خود را با مرکز خلاقیت و فناوری های نوین شهرداری بندرعباس اعلام می دارم تا بتوانم در موفقیت هر چه بیشتر شهر خلاق بندرعباس نقشی بسزا داشته باشم.

 

بابک پارسا ///