نقش پلیس در امنیت و آرامش جامعه انکار ناپذیر است /در اغتشاشات اخیر پلیس مقتدرانه در برابر اتحاد شوم تجزیه طلبان، سلطنت طلبان، منافقین و اراذل و اوباش ایستاد/ تجزیه طلبان از سرنوشت معدوم تکریت درس عبرت بگیرند

استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه نقش پلیس در امنیت و آرامش جامعه انکار ناپذیر است گفت: در اغتشاشات اخیر پلیس مقتدرانه در برابر اتحاد شوم تجزیه طلبان، سلطنت طلبان، منافقین و اراذل و اوباش ایستاد.   به گزارش صدای گامبرون  مهندس مهدی دوستی استاندار هرمزگان در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح مستقر در استان […]

استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه نقش پلیس در امنیت و آرامش جامعه انکار ناپذیر است گفت: در اغتشاشات اخیر پلیس مقتدرانه در برابر اتحاد شوم تجزیه طلبان، سلطنت طلبان، منافقین و اراذل و اوباش ایستاد.

 

به گزارش صدای گامبرون  مهندس مهدی دوستی استاندار هرمزگان در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح مستقر در استان به مناسبت گرامیداشت هفته فراجا اظهار داشت: اهمیت و جایگاه، وظایف و کارکردهای پلیس برای همه مشخص بود و دو موضوع در اغتشاشات اخیر این وظایف را متمایز کرده است.
وی افزود: یکی از این موضوعات دفاع پلیس از مرزهای اعتقادی بود که نیروی انتظامی در جریانات اخیر جور کم کاری سایر دستگاه‌ها را نیز کشید و مسئله دوم نیز شباهت این روزها با ایام دفاع مقدس بود که جبهه منافقین، کفر و معاندین در کنار هم جمع شدند و پلیس در برابر این گروه‌ها ایستاد.
استاندار هرمزگان گفت: در اغتشاشات اخیر اتحاد شوم میان تجزیه طلبان، سلطنت طلبان، منافقین و اراذل و اوباش با پشتیبانی دشمنان خارجی به محوریت آمریکا شکل گرفت و به دنبال ضربه زدن به انقلاب بودند اما نتوانستند کاری از پیش ببرند.
وی تصریح کرد: دشمنان باید خود را با گذشته قیاس کنند و ببینند آن زمان که انقلاب تازه شکل گرفته بود اتحاد شرق و غرب نتوانست آسیبی به این نظام وارد آورد و اکنون که پنجه در پنجه آمریکا انداخته ایم و آنها را زمین گیر کرده‌ایم هم نخواهند توانست به انقلاب ضربه بزنند.
مهندس دوستی با اشاره به مظلومیت مقتدرانه پلیس در جریانات اخیر گفت: تجزیه طلبان هم به سرنوشت معدوم تکریت نگاه کنند و ببینند عاقبت او که چشم به تجزیه ایران داشت چه شد، ما از پلیس دفاع می‌کنیم تمام دستگاه‌ها و ارگان‌های کشور یک پیکر واحد تحت فرماندهی فرمانده کل قوا هستند.
وی افزود: ما معتقدیم ولایت فقیه در امتداد ولایت رسول الله(ص) است و همانگونه که در دفاع از حریم رسول الله(ص) عمل خواهیم کرد در در دفاع از حریم ولایت فقیه هم عمل می‌کنیم و لحظه‌ای در دفاع از حضرت آقا تردید نداریم.
استاندار هرمزگان گفت: نیروهای مسلح اعم از نیروی انتظامی، سپاه و بسیج این روزها و شب‌ها دلاورانه و خستگی ناپذیر ایستادگی کردند و نشان دادند همواره آمادگی دفاع از حریم ولایت وجود دارد.