نمایشگاه شهری سوگواره عاشورایی ۱۴۰۰ هرمزگان راه اندازی شد

به همت حوزه هنری انقلاب اسلامی نمایشگاه شهری سوگواره عاشورایی ۱۴۰۰ هرمزگان راه اندازی شد . در این نمایشگاه که با همکاری شهرداری ناحیه ۳ شهرداری بندرعباس و مجمع طراحان گرافیک هرمزگان آفتاب در میدان ۱۷ شهریور برپا شده است ۲۰ اثر منتخب سوگواره عاشورایی هرمزگان از هنرمندان  استان در معرض دید شهروندان و عزاداران […]

به همت حوزه هنری انقلاب اسلامی نمایشگاه شهری سوگواره عاشورایی ۱۴۰۰ هرمزگان راه اندازی شد . در این نمایشگاه که با همکاری شهرداری ناحیه ۳ شهرداری بندرعباس و مجمع طراحان گرافیک هرمزگان آفتاب در میدان ۱۷ شهریور برپا شده است ۲۰ اثر منتخب سوگواره عاشورایی هرمزگان از هنرمندان  استان در معرض دید شهروندان و عزاداران حسینی قرار گرفته است .

مهران پندار ، یونس دهقانی، امین اله صادقی  ، صادق گرجی زاده ، علی پیشدار ، محمد امین طاهری ، فاطمه حسینی ، یونس نورالدینی ، مهدی زاهدی ،محمد ذاکری، محمد علی غلامی، محمود تنیده از جمله هنرمندانی هستند که آثار آنان در این نمایشگاه به نمایش درآمده است .

فراخوان این سوگواره از تاریخ۲۳ مرداد لغایت ۲۹ مرداد برگزار شد . همچنین در حاشیه این رویداد هنری چند کارگاه آموزشی با حضور اساتید برجسته کشوری و استانی همچون  استاد مجتبی مجلسی برگزار و با استقبال هنرمندان گرافیک و تجسمی استان مواجه شد .

لازم به ذکر است اسامی برگزیدگان سوگواره عاشورایی  هرمزگان متعاقبا اعلام خواهد شد.