نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در بندرعباس با حضور استاندار هرمزگان گشایش یافت

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، استاندار هرمزگان پس از گشایش این نمایشگاه عنوان کرد: در این نمایشگاه کالاها و اقلام مورد نیاز سال تحصیلی در آستانه بازگشایی مدارس با قیمت مناسب در دسترس مردم قرار گرفته است. وی ادامه داد: برخی از کالاهای عرضه شده در این نمایشگاه با قیمت یارانه ای و […]

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، استاندار هرمزگان پس از گشایش این نمایشگاه عنوان کرد: در این نمایشگاه کالاها و اقلام مورد نیاز سال تحصیلی در آستانه بازگشایی مدارس با قیمت مناسب در دسترس مردم قرار گرفته است.

وی ادامه داد: برخی از کالاهای عرضه شده در این نمایشگاه با قیمت یارانه ای و سایر اقلام نیز ۱۵ تا ۲۰ درصد کمتر از قیمت بازار به فروش می رسند.

همتی افزود: در این نمایشگاه ۳۰۰ غرفه به مدت ۱۰ روز کالاهای مورد نیاز در آستانه بازگشایی مدارس را در محل دائمی نمایشگاه های بندرعباس عرضه می کنند.

استاندار هرمزگان خواستار نظارت مردم بر بازار شد و بیان داشت: موفقیت در نظارت بر بازار در گروی همکاری و مشارکت مردم است و لازم است که مردم در صورت مشاهده تخلف در بحث قیمت و کیفیت کالا آن را به بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان گزارش و اطلاع دهند.

شایان ذکر است؛ در نمایشگاه عرضه مستقیم کالا ویژه بازگشایی مدارس، نوشت افزار، کیف و کفش و لباس مدارس تولید داخلی با کیفیت و قیمت مناسب عرضه شده است.

این نمایشگاه تا ۳۰ شهریور در محل دائمی نمایشگاه‌ها واقع در سه راه جهانبار بندرعباس دایر است.

“بابک پارسا”