نمایش ” به خاطر مروارید ” در چهاردهمین جشنواره سراسری بچه های مسجد در استان قزوین به روی صحنه رفت

“به خاطر مروارید ” از تولیدات دفتر تئاتر مردمی بچه های مسجد حوزه هنری هرمزگان با حضور کوروش زارعی هنرمند برجسته کشور و مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری و جمعی از هنرمندان و علاقه مندان به تئاتر در مساجد استان قزوین به روی صحنه رفت. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون  ، توحید معصومی، […]

“به خاطر مروارید ” از تولیدات دفتر تئاتر مردمی بچه های مسجد حوزه هنری هرمزگان با حضور کوروش زارعی هنرمند برجسته کشور و مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری و جمعی از هنرمندان و علاقه مندان به تئاتر در مساجد استان قزوین به روی صحنه رفت.

ز۳

ز۴

ز۵

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون  ، توحید معصومی، مرتضی نجفی و کاظم نظری به عنوان داوران نمایش‌های بخش مسابقه چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر مردمی «بچه‌های مسجد» ، با حضور در محل اجرا ، به تماشای این نمایش نشستند.
” به خاطر مروارید ” نوشته حسین فدایی حسین و به کارگردانی مشترک حبیب الله ناصری و باقر رمضان زاده داستان چهار دختر جوان است که باتوجه به اتفاقی که برای دوست و همکلاسی شان افتاده است در پی حل این مشکل هستند که هرکدام برای این اتفاق راه حلی را بیان می کنند به طوری که مخاطب را بعنوان قاضی در کنار خود دارند.
گفتنی است نمایش ” به خاطر مروارید “از تولیدات حوزه هنری هرمزگان با حضور در چهاردهمین جشنواره سراسری بچه های مسجد ، در مسجد توحید ، مسجدالنبی (ص) و مسجد چهارده معصوم (ع) قزوین به روی صحنه رفت و مورد استقبال مخاطبین قرار گرفت .