نمایش میدانی” تکه ای از آسمان ” در هرمزگان اجرا شد

نمایش میدانی ” تکه ای از آسمان ” به مناسبت گرامیداشت اربعین حسینی و قیام امام حسین(ع) و با حضور بیش از ۳۰ نفر از هنرمندان دفتر تئاتر مردمی بچه های مسجد حوزه هنری هرمزگان در حسینیه سیدالشهدا ( ع ) میناب اجرا شد. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، انوشیروان پیش‌دار رییس حوزه […]

نمایش میدانی ” تکه ای از آسمان ” به مناسبت گرامیداشت اربعین حسینی و قیام امام حسین(ع) و با حضور بیش از ۳۰ نفر از هنرمندان دفتر تئاتر مردمی بچه های مسجد حوزه هنری هرمزگان در حسینیه سیدالشهدا ( ع ) میناب اجرا شد.

س۴

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، انوشیروان پیش‌دار رییس حوزه هنری استان در این خصوص اظهار داشت : این نمایش که به همت دفتر تئاتر مردمی بچه‌های مسجد حوزه هنری هرمزگان به نویسندگی خالد رحیمی و کارگردانی علی رحیمی شهواری تولید شده ، هر ساله در شب اربعین حسینی (ع) در حسینیه سید الشهدا (ع) شهوار میناب اجرا می‌شود و هزاران نفر از عاشقان اباعبدالله الحسین (ع) از این نمایش دیدن می کنند .
وی ادامه داد: تجربه سال‌های گذشته نشان داده اجرای این نمایش‌ها علاوه بر استقبال مردم، زمینه مناسبی را برای ورود جوانان هنرمند به این عرصه فراهم می‌کند.
وی هدف از اجرای این نمایش را زنده‌ نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت با مفهوم هنر نمایش، تعمیق معرفت دینی در بین هنرمندان و ترویج جایگاه ایثار و شهادت عنوان کرد.