نماینده عالی دولت در هرمزگان با حضور در سایت‌های اجرایی نهضت ملی مسکن از روند اجرایی این پروژه‌ها در شهر بندرعباس بازدید کرد.

مهدی دوستی، صبح جمعه ۲۷ مرداد ماه با حضور در سایت ۱۵ هزار واحدی نهضت ملی مسکن شهر بندرعباس، که یکی از بزرگترین پروژه‌های متمرکز نهضت ملی مسکن در کشور است، از روند آماده‌سازی و تسطیح اراضی در این منطقه برای احداث مسکن بازدید کرد. در این منطقه که با الحاق ۱۶۰ هکتار زمین به […]

مهدی دوستی، صبح جمعه ۲۷ مرداد ماه با حضور در سایت ۱۵ هزار واحدی نهضت ملی مسکن شهر بندرعباس، که یکی از بزرگترین پروژه‌های متمرکز نهضت ملی مسکن در کشور است، از روند آماده‌سازی و تسطیح اراضی در این منطقه برای احداث مسکن بازدید کرد. در این منطقه که با الحاق ۱۶۰ هکتار زمین به شهر بندرعباس آغاز شده است بنا است ۴۲۰ بلوک ۵ طبقه در قالب نهضت ملی مسکن، برای مردم شریف بندرعباس احداث شود. اجرای این پروژه به ۱۴ میلیون متر مکعب خاکبرداری و ۲ میلیون متر مکعب خاکریزی نیاز دارد و در مدت زمان ۲ سال بنا است ۱۵ هزار واحد مسکونی در آن احداث شود. نماینده عالی دولت در استان هرمزگان در دیگر برنامه‌ی صبح امروز با حضور در شهرک پیامبر اعظم از پروژه‌های ۱۳۶۰ واحدی قالب تونلی و ۸۰۰ واحدی کانال تونلی که توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در شهر بندرعباس اجرا می‌شود، بازدید به عمل آورد و دستوراتی در راستای تسریع در عملیات اجرایی صادر کرد. گفتنی است سهم استان هرمزگان در طرح نهضت ملی مسکن، احداث ۶۵ هزار واحد مسکونی بوده که زمین بیش از سهمیه تکلیفی تامین، برای احداث ۳۸ هزار واحد مسکونی، پروانه ساخت صادر شده و قرارداد ساخت ۲۷ هزار واحد نیز منعقد شده است‌. فونداسیون ۱۵ هزار واحد مسکونی نیز اجرا شده است.

photo6263176298 photo6263176206 photo6263176137