هادی حجازی فر: دیگر از ۱۰ کیلومتری آثار دفاع مقدس رد نمی شوم!

هادی حجازی فر که ماه‌ها درگیر ساخت سریال «عاشورا» با موضوع زندگی شهید باکری است، از سنگ اندازی مسئولان فرهنگی و نظامی انتقاد پیرامون این پروژه انتقاد کرد.این بازیگر سینمای ایران که اولین کارگردانی خود را تجربه می کند با انتقاد از توجهی مسئولان به ساخت آثار دفاع مقدس عنوان کرد: «عاشورا» آخرین کار من […]

هادی حجازی فر که ماه‌ها درگیر ساخت سریال «عاشورا» با موضوع زندگی شهید باکری است، از سنگ اندازی مسئولان فرهنگی و نظامی انتقاد پیرامون این پروژه انتقاد کرد.
این بازیگر سینمای ایران که اولین کارگردانی خود را تجربه می کند با انتقاد از توجهی مسئولان به ساخت آثار دفاع مقدس عنوان کرد: «عاشورا» آخرین کار من به عنوان کارگردان و بازیگر در حوزه دفاع مقدس است و دیگر از ده کیلومتری آثاری با این موضوعات رد نمی شوم.
حجازی فر در ادامه گفت: به خاطر عدم حمایت مسئولین پروژه چند ماه متوقف شد و ما مجبور شدیم عملیات بدر و خیبر را که در زمستان اتفاق افتاده است، در اردیبهشت ماه و گرمای ۵۲ درجه ای آبادان بازسازی کنیم.
وی با انتقاد از نهادهای نظامی افزود: ما برای هر گلوله دوشکا ۷۰ هزار تومان باید پرداخت می کردیم و این درد را ما باید به چه کسی بگوییم.