هفتمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته گشایش یافت/ معرفی فرصت‌های جدید سرمایه‌گذاری منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی در این نمایشگاه

هفتمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته با حضور مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی، معاونان و دیگر مسئولان همزمان با هفته حمل ونقل در سالن شبستان مصلای امام خمینی (ره) آغاز به‌کار کرد. این نمایشگاه با وسعت بیش از ۱۶ هزار متر مربع و مشارکت بخش‌های خصوصی و دولتی متشکل از ۸۵ […]

هفتمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته با حضور مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی، معاونان و دیگر مسئولان همزمان با هفته حمل ونقل در سالن شبستان مصلای امام خمینی (ره) آغاز به‌کار کرد.

این نمایشگاه با وسعت بیش از ۱۶ هزار متر مربع و مشارکت بخش‌های خصوصی و دولتی متشکل از ۸۵ شرکت دانش بنیان و استارتاپ و نمایندگان خارجی  فعالیت خود را آغاز کرده است.

بر اساس این گزارش کارشناسان منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی نیز با حضور فعال در این نمایشگاه و به تصویر کشیدن نماهنگ‌ها و ارائه کتابچه، بولتن و بروشور همچنین تشکیل نشست‌های صمیمانه با مراجعان ضمن پاسخ‌گویی به موضوعات مطروحه آخرین مزیت‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در این منطقه ویژه اقتصادی را تشریح خواهند کرد.

بنابر این گزارش، برنامه‌ریزی جامع تدوین شده در شورای اقتصاد دریا محور استان هرمزگان و کارگروه‌های پنجگانه ذیل آن  هم‌راستا با سیاست‌های کلان اقتصاد دریا محور ابلاغی از سوی رهبر معظم انقلاب نیز از موضوعات مهمی است که در قالب نماهنگ و پاور پینت به معرض دید عموم گذاشته خواهد شد.

هفتمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنابع وابسته با شعار «حمل و نقل هوشمند، ترانزیت و توسعه اقتصادی» ۲۷ تا ۲۹ آذرماه در نیم طبقه شبستان مصلی تهران هر روز از ساعت ۹:۳۰ صبح تا ۱۷ بعداظهر پذیرای مراجعان و علاقه‌مندان این صنعت است.