وبینار آموزشی با موضوع آشنایی با حیات وحش

به مناسبت هفته پژوهش وبینار آموزشی با موضوع آشنایی با حیات وحش استان هرمزگان ویژه دانش آموزان مقطع پیش دبستانی و مربیان پیش دبستانی از طریق شبکه آموزشی شاد برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون علی کریمی کارشناس اداره آموزش و پژوهش اداره کل حفاظت محیط زیست هرمزگان افزود : در این وبینار […]

به مناسبت هفته پژوهش وبینار آموزشی با موضوع آشنایی با حیات وحش استان هرمزگان ویژه دانش آموزان مقطع پیش دبستانی و مربیان پیش دبستانی از طریق شبکه آموزشی شاد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون
علی کریمی کارشناس اداره آموزش و پژوهش اداره کل حفاظت محیط زیست هرمزگان افزود : در این وبینار دانش آموزان با وظایف محیط بانان ، شناسایی آثار حیوانات در طبیعت ، معرفی زیستگاه های استان  با تاکید بر معرفی منطقه حفاظت شده گنو و جنگل های مانگرو شهرستان بندرخمیر ، و همچنین پرندگان آبزی و کنار آبزی ، خرس سیاه آسیایی نماد محیط زیست استان هرمزگان ، لاکپشت های دریایی و … آشنا شدند.

کریمی بیان کرد : به مناسبت هفته پژوهش وبینار آموزشی از طریق شبکه شاد و ارتباط با گروه مربیان پیش دبستانی تهیه و اجرا شد و برنامه به صورت فیلم از طریق شبکه شاد در گروه های آموزشی پیش دبستانی به نمایش گذاشته شد.
وی افزود : با توجه به شیوع بیماری کرونا و تعطیلی مدارس و عدم اجرای برنامه اموزشی یک ساعت با محیط بان در مدرسه  ، اداره آموزش و پژوهش اداره کل حفاظت محیط زیست با همکاری اداره تکنولوژی آموزشی ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان ، برنامه آموزشی یک ساعت با محیط بان را به صورت  فیلم های کوتاه آموزشی با موضوع های مختلف مانند معرفی شغل محیط بانی ، آشنایی با پستانداران استان ، آشنایی با پرندگان استان ، معرفی زیستگاه های شاخص استان مانند کوه گنو و جنگل های مانگرو و …. را در دست تهیه و ضبط دارد تا  در اختیار دانش آموزان قرار می دهد.