پ. فروردین ۳ام, ۱۴۰۲

پاکسازی منطقه حفاظت شده گنو با کمک دوستداران طبیعت

1 دقیقه خوانده شده

در این برنامه هیات موتور سواری و اتومبیل رانی آفرود هرمزگان حضور فعال داشتند

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون

عبدالرضا دهقانی رئیس سرمحیط بانی منطقه حفاظت شده گنو از پاکسازی منطقه حفاظت شده گنو در روز جمعه مورخ ۷/۱۰/۹۷ با حضور فعال هیات موتورسواری و اتومبیل رانی آفرود هرمزگان خبرداد .

در این برنامه که ۳۰نفراز آن علاقمندان به همراهی نیروهای یگان حفاظت محیط زیست منطقه مذکور  و گردشگران از مسیر پیچ نخل تا آب نیمه آن منطقه پاکسازی شد . به گفته وی مدیرکل بیمه معلم هم در این مراسم شرکت داشت .

در پایان این برنامه  دهقانی  از زحمات کلیه گروه ها و علاقمندان که درپاکسازی منطقه گنو شرکت داشتند تقدیر کرد وی در جمع دوستانه این علاقمندان تاکید کرد  :  همانطور که شاهد هستیم با توجه به فصل زمستان و مساعد بودن آب وهوای این منطقه ، گردشگران از جای جای استان و حتی استان های همجوار به منطقه حفاظت شده گنو می آیند. یگان حفاظت منطقه گنو همیشه  وهمواره  اماده راهنمایی به گردشگران می باشد. آنچه انتظارمی رود این است که  خودرا در مقابل محیط زیست این منبع خدادادی عظیم و بکر مسئول بدانیم و با آن به مهربانی رفتار نماییم . ریختن زباله علاوه بر بد منظرنمودن طبیعت ، با وارد شدن به چرخه اکوسیستم خود تاثیر منفی می گذارد . امید است هم با رعایت اصول گردشگری درطبیعت وهم برگزاری این چنین برنامه های پویا وخودجوش با حضور علاقمندان به طبیعت در اشاعه وترویج محیط زیست گامی موثر برداشته باشیم .

مجیدمنصوری علی آبادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *