پاکسازی کوهستان گنو به مناسبت روز جهانی کوهستان

به مناسبت روز جهانی کوهستان قسمتی از کوهستان گنو توسط کوهنوردان باشگاه همسنگار پاکسازی شد. به گزارش  صدای گامبرون به نقل از روابط عمومی باشگاه همسنگار، تیم کوهنوردی باشگاه همسنگار در یک برنامه یک روزه در تاریخ ۲۵ آذر ۱۴۰۱ به مناسبت روز جهانی کوهستان و با سرپرستی لیلا تقی زاده قله نصیری گنو را […]

به مناسبت روز جهانی کوهستان قسمتی از کوهستان گنو توسط کوهنوردان باشگاه همسنگار پاکسازی شد.a8a1a2a3a4a5 1a8 1a9

به گزارش  صدای گامبرون به نقل از روابط عمومی باشگاه همسنگار، تیم کوهنوردی باشگاه همسنگار در یک برنامه یک روزه در تاریخ ۲۵ آذر ۱۴۰۱ به مناسبت روز جهانی کوهستان و با سرپرستی لیلا تقی زاده قله نصیری گنو را صعود نمود. در این برنامه که با هماهنگی و همکاری اداره کل حفاظت محیط زیست استان هرمزگان انجام گرفت اطراف پاسگاه محیط بانی سرحد گنو  و منطقه تفرجگاه انجیرگنو توسط کوهنوردان باشگاه همسنگار پاکسازی شد. کوهستان برای ما چیزهای زیادی  به ارمغان می آورد آب شیرین، دارا بودن غذا و پناهگاه امن برای حیات وحش، تنوع گیاهی بسیار غنی و ارزشمند، آب و هوای بسیارمطلوب و  جاذبه های گردشگری و ورزشی که باید با نگاهی متفاوت و حساس در حفظ و نگهداری آن کوشا باشیم.

لازم به توضیح است در این صعود آقایان جهانگیر ناصری به عنوان جلودار، جلال رئوفی وسط دار و مهدی عارفه مسئولیت عقبداری گروه را به عهده داشتند. اعضای تیم متشکل از ۱- لقمان رستمی ۲- مهدی جعفری ۳- فاطمه حسینی ۴- عبدالحمید چاچ ۵- شیما رستگاری ۶- حسن عبدالهی ۷-لقمان احمدی ۸- محمد زارعی ۹- آرزو ولایتی ۱۰-جواد جوداد ۱۱-حسین سالارزاده ۱۲- الهام اسکندری ۱۳- حسین محمودزاده ۱۴- سعید وکیلی ۱۵-لیلا تقی زاده ۱۶- جهانگیر ناصری ۱۷- جلال رئوفی ۱۸ مهدی عارفه بود.

برای مشاهده فیلم اینجا کلیک نماید