پایگاه جامع اطلاع رسانی سینمای هرمزگان افتتاح شد.

سایت چند رسانه ای سینماگران هرمزگان با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان رونمایی شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان : امروز با ایجاد دنیای چند رسانه ای ظرفیت های جدیدی برای معرفی ،انتشار و گسترش فرهنگ سینمایی به مردم در سطح منطقه ای و بین المللی فراهم […]

سایت چند رسانه ای سینماگران هرمزگان با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان : امروز با ایجاد دنیای چند رسانه ای ظرفیت های جدیدی برای معرفی ،انتشار و گسترش فرهنگ سینمایی به مردم در سطح منطقه ای و بین المللی فراهم شده است.

کشورها و فیلمسازانی که توانسته اند این ظرفیت های چند رسانه ای و قابلیت های آن را کشف و به درستی بکار گیرند موفق شده اند با کمترین هزینه و نیروی انسانی محدود به معرفی آثار و توانمندی های خود بپردازند.
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان بعنوان یک دستگاه حمایتی و نظارتی در این حوزه موظف است زیرساخت های لازم به لحاظ نرم افزاری را برای هنر سینما و فیلم استان مهیا سازد تا از این مسیر استعدادها کشف و آثار تولیدی و هنرمندان فعال این عرصه در ابعاد مختلف معرفی شوند.وی عنوان کرد: برهمین اساس و دیدگاه سایت چند رسانه ای سینماگران و فیلمسازان استان هرمزگان طراحی و به علاقه مندان معرفی می شود.
گفتنی است: هدف از این اقدام،معرفی پیشینه سینما و فیلم استان،فعالان سینمایی ،آثار سینمایی و فیلم ها،تسهیل در امور آموزشی با توجه به پراکندگی جغرافیایی و مناطق کمتر برخوردار،کشف استعدادها ،بستری برای تعامل و اشتراک گذاری تجربیات و…می باشد.
این سایت با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان و با همکاری موسسه سینمایی هستی شناس ایرانیان به عنوان مجری طرح راه اندازی شده است و از آدرس ذیل قابل دسترسی می برای علاقه مندان باشد .
https://cinemahormozgan.ir/