پرداخت بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، مدیر پروژه های سرمایه گذاری در برنامه اشتغال فراگیر و روستایی گفت: از زمان اجرای این طرح تاکنون ۱۰۲۵۰ میلیارد تومان (۸۲درصد) از اعتبار ابلاغ شده تسهیلات به متقاضیان پرداخت شده است. اسدی در نشست تخصصی برنامه های اشتغال توسعه کشور که به میزبانی استان هرمزگان برگزار شد، […]

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، مدیر پروژه های سرمایه گذاری در برنامه اشتغال فراگیر و روستایی گفت: از زمان اجرای این طرح تاکنون ۱۰۲۵۰ میلیارد تومان (۸۲درصد) از اعتبار ابلاغ شده تسهیلات به متقاضیان پرداخت شده است.
اسدی در نشست تخصصی برنامه های اشتغال توسعه کشور که به میزبانی استان هرمزگان برگزار شد، مجموع اعتبار ابلاغ شده را ۱۳۳۸۰ میلیارد تومان ذکر کرد و افزود: در حال حاضر از محل این اعتبار، ۲۵۰ هزار نفر اشتغال جدید مستقیم توسط مجریان طرحها تعهد شده است.
وی اظهارداشت: بمنظور تعادل بخشیدن به روند پرداخت تسهیلات در سال ۹۹ هدف اصلی در بخشهای خدمات و تکمیل زنجیره های تولید است که از مانده تسهیلات و بازپرداخت تسهیلات، برآورد می شود که حدودا ۷هزار میلیارد تومان تسهیلات به متقاضیان واجد شرایط اعطا شود.
وی اضافه کرد: رسته های اولویت دار بر اساس مطالعات داینامیک طرح تکاپو بر روی فعالیتهای شغلی که دارای قابلیت ایجاد اشتغال بیشتری هستند تعیین شده است.

“بابک پارسا”