پرداخت ۴۶ فقره تسهیلات اشتغال روستائی و عشایری در هرمزگان

  رئیس اداره طرح و برنامه سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: با توجه به آمار و اطلاعات استخراج شده از سامانه کارا، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تا کنون ۴۶ فقره تسهیلات با رقم بیش از ۴۴۷ میلیارد ریال به طرح های اشتغال روستائی و عشایری پرداخت شده است. به گزارش پایگاه […]

 

رئیس اداره طرح و برنامه سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: با توجه به آمار و اطلاعات استخراج شده از سامانه کارا، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تا کنون ۴۶ فقره تسهیلات با رقم بیش از ۴۴۷ میلیارد ریال به طرح های اشتغال روستائی و عشایری پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون، زینب رضائی با اشاره به آئین نامه اجرای قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری مبنی بر پرداخت تسهیلات اشتغال روستائی در استان هرمزگان گفت: تا کنون ۴۶ فقره تسهیلات با رقم بیش از ۴۴۷ میلیارد ریال پرداخت شده است که پیش بینی می شود ۶۸۹ نفر در این طرح ها اشتغالزایی داشته باشیم .

وی افزود: هیات نظارت استان متشکل از بانک عامل، سازمان مدیریت، اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دستگاه های اجرائی تا کنون از ۱۰ طرح دارای مجوز از سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان که از محل منابع اشاره شده تسهیلات دریافت نموده اند بازدید، که غالب این طرح ها طی سالجاری پیگیری و به بهره برداری خواهند رسید.