پیام استاندار هرمزگان به مناسبت روز بصیرت و میثاق امت با ولایت

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، دکتر فریدون همتی در این پیام آورده است: بسم الله الرحمن الرحیم نهم دی ماه یادآور حرکت حماسی و سرشار از بصیرت ملت ایران در راستای تجدید میثاق با ولایت و دفاع از آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد. […]

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، دکتر فریدون همتی در این پیام آورده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
نهم دی ماه یادآور حرکت حماسی و سرشار از بصیرت ملت ایران در راستای تجدید میثاق با ولایت و دفاع از آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد.
ملت ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی همواره در مقاطع مختلف پایبندی خود به ارزش‌های انقلاب و جمهوری اسلامی ایران را ثابت نموده و در راه دفاع از این آرمان‌ها، پیشگام بوده است.
وحدت، همدلی، یکپارچگی و تبعیت از ولایت فقیه، رمز موفقیت ملت ایران است و این کشور توانسته با تکیه بر این اصول بنیادین به قله های موفقیت و سربلندی برسد.
ملت ایران همواره با بصیرت خود اجازه نداده اند که دشمنان کاری از پیش ببرند و با ایستادگی و مقاومت، توطئه های بدخواهان این سرزمین را خنثی نموده و آنان را ناکام گذاشته‌اند.
نمونه‌های این بصیرت و اطاعت و تبعیت مردم ایران از مقام معظم رهبری را می‌توان در سال‌های اخیر به وضوح مشاهده نمود که هرگاه دشمنان با فتنه انگیزی قصد برهم زدن نظم و امنیت این کشور را داشته‌اند، ملت با قدرت به صحنه آمده و با حضور گسترده و حماسی خود بر دشمنان غلبه نموده است.
اکنون که در دهمین سالگرد حماسه پرشور نهم دی قرار داریم، اینجانب ضمن گرامی داشت این روز، از همه هموطنان و به ویژه مردم شریف، مومن، انقلابی و ولایتمدار استان هرمزگان که با بصیرت و اطاعت از ولایت فقیه، راه امام راحل و شهدا را تداوم بخشیده و پای آرمان های انقلاب اسلامی ایستاده‌اند، تشکر و قدردانی می نمایم و امیدوارم که با اتکال به خداوند متعال، همگان در این مسیر موفق باشیم.
فریدون همتی
استاندار هرمزگان