چ. خرداد ۱۰ام, ۱۴۰۲

پیام استاندار هرمزگان به مناسبت هفته بسیج

1 دقیقه خوانده شده

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در این پیام آورده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

تشکیل بسیج مستضعفین از مهمترین اقدامات پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی بود که در پنجم آذر سال ۱۳۵۸ به فرمان بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) صورت گرفت.

بسیج به مثابه شجره طیبه ای است که در ایران اسلامی ریشه دواند تا مدافع و ترویج دهنده ارزش ها و آرمان های اصیل انقلاب اسلامی باشد.

نقش تاثیرگذار بسیج در عرصه ها و رویدادهای مختلف ۴۰ سال گذشته بر هیچ کس پوشیده نیست و این نهاد انقلابی پیشگام دفاع از آب و خاک میهن اسلامی و سازندگی و پیشرفت کشورمان بوده است.

در هشت سال دفاع مقدس شاهد از جان گذشتگی، رشادت و فداکاری بسیجیان در دفاع از این سرزمین بودیم که در این راه بسیج شهدا، جانبازان و آزادگان بسیاری را تقدیم نمود و اقتدار و صلابت جمهوری اسلامی ایران را به منصه ظهور رساند.

به واقع بسیج مردمی ترین نهاد در ایران اسلامی محسوب می شود و آحاد و اقشار مختلف ملت ایران در این نهاد ارزشمند در زمینه های متعدد مشغول فعالیت هستند.

امروز آثار و برکات فعالیت های بسیج در گوشه گوشه کشور ما قابل مشاهده است و بسیج توانسته استعدادهای مختلف در سراسر ایران را به کار بگیرد و شکوفا نماید.

بسیجی بودن یک ارزش و افتخاری ماندگار برای هر شخص است که این نام را یدک می کشد و بسیجیان دلاور مایه مباهات ایران اسلامی هستند.

اینجانب فرارسیدن هفته بسیج را به ملت شریف ایران به ویژه بسیجیان سرافراز از جمله بسیجیان استان هرمزگان تبریک عرض می نمایم و امیدوارم اقشار مختلف بسیج در دستیابی به قله های افتخار روز به روز موفق و پیروز باشند.

 

فریدون همتی

استاندار هرمزگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *