پیام تبریک مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس به مناسبت هفته دفاع مقدس

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس در پیامی فرارسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون به نقل از  روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نفت ستاره خلیج فارس، در متن پیام محمدعلی دادور آمده است: هفته دفاع مقدس از نقاط عطف تاریخ کشورمان و یادآور دلاورمردی ها، از خودگذشتگی […]

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس در پیامی فرارسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون به نقل از  روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نفت ستاره خلیج فارس، در متن پیام محمدعلی دادور آمده است:

هفته دفاع مقدس از نقاط عطف تاریخ کشورمان و یادآور دلاورمردی ها، از خودگذشتگی ها و رشادت‌هایی است که همواره در حافظه این سرزمین و مردم شریف آن جاودانه خواهد بود.

هشت سال دفاع، ایستادگی، ایثار و رشادت شیرزنان و دلیرمردان ایران اسلامی در برابر ظلم و استکبار، نشانه ولایت‌پذیری مردم ایران اسلامی است که با رهنمودهای معمار کبیر انقلاب از آن سربلند و پیروز بیرون آمدند.

حماسه‌آفرینان دفاع مقدس، کسانی بودند که فرهنگ «کُلُّ یَومٍ عاشورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلا» را در هشت سال دفاع مقدس جاری کردند و در برابر همه زورگویان جهان، حماسه‌ای را آفریدند که تا همیشه تاریخ، نه تنها ایرانیان بلکه همه ملت‌های آزاده جهان به آن افتخارمی‌کنند.

این‌جانب فرارسیدن هفته دفاع مقدس که نشان مجموعه‌ای از برجسته‌ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جان‌فشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است را به آحاد ملت شهیدپرور ایران اسلامی به‌خصوص دریادلان هرمزگان و خانواده معزز ستاره خلیج‌فارس تبریک عرض کرده و از خداوند متعال توفیق ادامه راه شهیدان را برای همگان مسئلت دارم.