پیام تبریک مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس به مناسبت عید سعید فطر

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس در پیامی فرارسیدن عید سعید فطر و حلول ماه شوال را تبریک گفت. در متن پیام «علیرضا جعفرپور» آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم ماه رمضان، ماه عبادت، ماه نزول قرآن، ماه روزه داری و میهمانی خداست و عید سعید فطر هنگامه پاداش گرفتن روزه داران واقعی، عید بازگشت […]

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس در پیامی فرارسیدن عید سعید فطر و حلول ماه شوال را تبریک گفت.

در متن پیام «علیرضا جعفرپور» آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
ماه رمضان، ماه عبادت، ماه نزول قرآن، ماه روزه داری و میهمانی خداست و عید سعید فطر هنگامه پاداش گرفتن روزه داران واقعی، عید بازگشت به فطرت پاک انسانی، عید خالص شدن روح و جسم و وحدت امت اسلامی در سپاس خداوند سبحان بر نعمت ها و توفیق عبادت و پیروزی نفس در جهاد اکبر است.
خداوند منان را شاکرم که سالی دیگر توفیق بهره‌مندی از فیوضات عظیم ماه مبارک رمضان را نصیب ما کرد و امیدوارم تمامی مسلمانان به ویژه مردم ولایتمدار ایران اسلامی و دریادلان هرمزگانی از برکات این ماه مبارک کمال بهره را برده باشند.
اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مؤمنان روزه‌دار در این ماه مبارک، حلول ماه شوال و طلوع عید سعید فطر را به همه مسلمانان به ویژه خانواده بزرگ ستاره خلیج‌فارس تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و امیدوارم خداوند بزرگ و منان در عید رحمت و بخشایش ما را یاری کند تا در راستای تحکیم پیوندهای وحدت و مودت و پیشبرد آرمان‌های متعالی دین مبین اسلام در جامعه گام برداریم.

علیرضا جعفرپور
مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس