پیام تبریک مدیرعامل فولاد هرمزگان به کارکنان و ذینفعان این شرکت بابت ؛ کسب رکوردهای صعودی در تولید

پس از کسب رکوردهای تولید صورت گرفت: پیام تبریک مدیرعامل فولاد هرمزگان به کارکنان و ذینفعان این شرکت پس از کسب دو رکورد ماهیانه تولید تختال و آهن اسفنجی در فولاد هرمزگان، دکتر عطالله معروفخانی این موفقیت ارزشمند را به کارکنان و کلیه ذینفعان این شرکت تبریک گفت . در این پیام آمده است : […]

پس از کسب رکوردهای تولید صورت گرفت:

پیام تبریک مدیرعامل فولاد هرمزگان به کارکنان و ذینفعان این شرکت

پس از کسب دو رکورد ماهیانه تولید تختال و آهن اسفنجی در فولاد هرمزگان، دکتر عطالله معروفخانی این موفقیت ارزشمند را به کارکنان و کلیه ذینفعان این شرکت تبریک گفت .

در این پیام آمده است :

همکاران گرامی

سلام علیکم

با یاری خداوند متعال و همزمان با بهار قرآن، نزول رحمت الهی بر آسمان فولاد هرمزگان کامل شد و با افزایش تولید تختال و آهن اسفنجی رکوردهای کم نظیری در اولین ماه از سالی که مقام معظم رهبری بر تولید در آن تاکید داشته اند به ثبت رسید.

این مهم نشان از انگیزه و مسئولیت پذیری و تبلور همکاری و کارتیمی کارکنان است که در کنار بلوغ تصمیمات مدیریتی منجر به ثبت موفقیت های تاریخ ساز برای شرکت گردیده است.

اطمینان قلبی اینجانب از شما کارکنان گرامی این است که با این انسجام و یکپارچگی و خودباوری موجود ، در کنار رفع موانع تولید ، همچنان درخشش در حوزه صنعت و کمک به آبادانی میهن اسلامی خود را هدف والای خود دانسته و با صلابت و قدرت برای رسیدن به این هدف و عمل بخشیدن به منویات مقام معظم رهبری تلاش  خواهید کرد.

آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما را از خداوند متعال خواستارم.

التماس دعا

عطاالله معروفخانی

لوگو فولاد هرمزگان 500x430 1

بابک پارسا///