پیام تبریک مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان درگرامیداشت روز خبرنگار

فرارسیدن ۱۷ مردادماه و روز خبرنگار و سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی را گرامی میداریم  متن پیام مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان به مناسیت فرارسیدن روز خبرنگار بدین شرح می باشد: فرارسیدن هفدهم  مردادماه  روز خبرنگار را به تمامی تلاشگران سپهر خبر و اطلاع رسانی ، صاحبان اندیشه قلم پاک وحق جو تبریک عرض […]

فرارسیدن ۱۷ مردادماه و روز خبرنگار و سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی را گرامی میداریم
 متن پیام مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان به مناسیت فرارسیدن روز خبرنگار بدین شرح می باشد:
فرارسیدن هفدهم  مردادماه  روز خبرنگار را به تمامی تلاشگران سپهر خبر و اطلاع رسانی ، صاحبان اندیشه قلم پاک وحق جو تبریک عرض نموده ویاد وخاطره شهدای گرانقدر ،خصوصا” شهدای اصحاب رسانه  که درصیانت از ارزشهای اسلامی ومیهن عزیزمان جان خود را نثار کردند گرامی می داریم.
آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی مناسب زیربنای یک جامعه آگاه است و خبرنگاران با پویایی، بالندگی، سرزندگی و نشاط، آگاهی و افزایش دانش اجتماعی را در عرصه فرهنگ به بطن جامعه تزریق می‌کنند که نتیجه آن بهبود شرایط فرهنگی و ارتقاء سطح آگاهی جامعه است.
بی شک توجه به مقوله محیط زیست و اهمیت آن در زندگی امروز نسل بشر امری است که نمی توان از آن به سادگی گذشت. فرهنگسازی  وتوسعه آگاهی آحاد جامعه در این مقوله دارای اهمیت خاصی  می باشد  که در این مسیر تلاش ها ، حمایتهای مجددانه اصحاب رسانه در ترویج فرهنگ  ، اشاعه  واهمیت حفاظت از محیط زیست وحساسیت اذهان  جامعه به این مسئله برهیچ کس پوشیده نیست . اینجانب ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگارو تقدیروتشکر از زحمات کلیه خبرنگاران و اصحاب رسانه که با تلاش شبانه روزی خود درانعکاس وپوشش خبری مناسب بویژه در حوزه زیست محیطی فعال می باشند  ،   از خداوند منان توفیقات  روز افزون  و صحت و سلامتی این عزیزان را  خواستارم.

حبیب مسیحی تازیانی
مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان