پیام تبریک مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان

مجید وفادار مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان در پیامی روز خانواده و تکریم بازنشستگان را تبریک گفت. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون مجید وفادار مدیر کل حفاظت محیط زیست هرمزگان در پیامی روز خانواده و تکریم بازنشستگان را تبریک گفت. در پیام وی اینگونه آمده است: در نگرش متعالی قرآن کریم، جایگاه معنوی خانواده […]

مجید وفادار مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان در پیامی روز خانواده و تکریم بازنشستگان را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون

مجید وفادار مدیر کل حفاظت محیط زیست هرمزگان در پیامی روز خانواده و تکریم بازنشستگان را تبریک گفت.

در پیام وی اینگونه آمده است:

در نگرش متعالی قرآن کریم، جایگاه معنوی خانواده به عنوان تأثیرگذارترین نهاد تربیتی در پرورش سرمایه‌های انسانی از اهمیت بسزایی برخوردار است، به نحوی که سلامت اجتماعی و صلابت هر جامعه‌ای را مرهون وجود خانواده‌های سالم و با تقوا دانسته است. اهمیت این موضوع در آموزه های دین مبین اسلام نیز با رعایت مکارم اخلاقی به عنوان رمز تعالی انسانی و عاملی درراستای حفظ امنیت روحی وروانی آحاد جامعه تبلور یافته است. در این میان آنچه که بیش از همه در توصیه های قرآنی و سخنان گهر بار ائمه معصومین سفارش مؤکد به آن شده؛ جایگاه نهاد خانواده، نقش تربیت در بنیان خانواده و رعایت تکریم و حفظ حرمت سالمندان و خردمندان به عنوان بزرگان خانواده و اجتماع بوده است.

از آنجائیکه نشر و ترویج فرهنگ احترام و تکریم سالمندان رسالت تک تک آحاد جامعه، نهاد ها و سازمانها است؛ از اینرو اداره حفاظت محیط زیست هرمزگان  نیز به عنوان سازمانی اخلاق مدار سعی بر آن داشته است با پاسداشت مقام و منزلت قشر معزز بازنشستگان این مهم را در بطن جامعه نهادینه نماید. عزیزانی که درکمال صداقت و سختکوشی، بهترین سال های عمر خود را در سنگر کار و خدمت گذرانده و آبادانی و سازندگی را برای میهن عزیزمان به ارمغان آورده اند. مردان و زنانی که پشتوانه‌ای ارزنده برای استحکام بنیان های اقتصادی، صنعتی و نظام اداری کشور به شمار می روند. و تردیدی نیست که در گذار از این مسیر پر افتخار خانواده و همسران دلسوز و فداکار با حمایت، همراهی و دلگرمی خود نقشی بی بدیل داشته اند.

اینجانب بر خود وظیفه می دانم، این روز را به خانواده های محترم محیط زیست  و همچنین بازنشستگان اداره کل حفاظت محیط زیست هرمزگان تبریک عرض کنم.

مجید وفادار

مدیر کل حفاظت محیط زیست هرمزگان