پیام تبریک مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به مناسبت هفته دفاع مقدس

متن پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی به شرح ذیل می باشد. بسمه تعالی هفته دفاع مقدس یادآور حادثه‏اى عظیم و به بار نشستن نتایجى عظیم‏تر در مسیر انقلاب ماست و هیچ‌گاه از ذهن ملت محو نخواهد شد، مقام معظم رهبری (مدظله العالی). پایان شهریور ماه آئینه ای تمام نما از ایامی است که ذره […]

متن پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی به شرح ذیل می باشد.

بسمه تعالی

هفته دفاع مقدس یادآور حادثه‏اى عظیم و به بار نشستن نتایجى عظیم‏تر در مسیر انقلاب ماست و هیچ‌گاه از ذهن ملت محو نخواهد شد، مقام معظم رهبری (مدظله العالی).

پایان شهریور ماه آئینه ای تمام نما از ایامی است که ذره ذره خاک میهن اسلامی‌مان، سربلندی ملتی را شهادت می دهد که با غرور و سرافرازی در مقابل دنیای کفر و استکبار، مقاوم تر از کوه ایستادگی نموده و بر بلندای قله افتخار، پرچم آزادگی را به اهتزاز درآوردند. و چه انسان هایی که برای وجب به وجب خاک کشور جان و یا سلامتی خود را فدا کردند و درخت تنومند انقلاب شکوهمند اسلامی را با خون پاک خود آبیاری نمودند و امروزه به الگویی تمام عیار برای آزادی خواهان منطقه و جهان تبدیل شده و چشم امید ملت‌ های مظلوم و ستم دیده به این خطه دلاور خیز دوخته شده، بی شک مدیون ایثارگری‌ های مردان مردی است که در طول هشت سال دفاع مقدس جانانه از تمام هستی خود گذشتند و اجازه ندادند حتی یک وجب از این خاک مقدس زیر یوغ استعمارگران و غاصبان بماند و این شهدا هستند که نمونه بارز شجاعت و مردانگی به تصویر می کشند. آنها شجاعت را معنا می کنند و در پی آن با کار دلیرانه ای که کردند به دیگران درس آزادگی می دهند.

اینجانب ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، این ایام را به محضر حضرت بقیه الله، ارواحنا له الفداء، فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) و ملت دلاور و رزمنده ایران اسلامی بویژه خانواده شهدا، رزمندگان و ایثارگران استان شهید پرور هرمزگان، تبریک عرض می نمایم.

اسمعیل جهانگیری

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان