پیام تبریک مدیر کل پست استان هرمزگان به مناسبت روز حمل و نقل

مدیرکل پست استان هرمزگان درپیامی فرا رسیدن ۲۶ آذر ماه روز حمل ونقل را به کلیه تلاش گران و دست اندرکاران عرصه حمل و نقل تبریک گفت. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، “عبداله عبدلی”مدیر کل پست استان با صدور پیامی، فرا رسیدن ۲۶ آذر ماه، روز حمل ونقل را به کلیه تلاش گران […]

مدیرکل پست استان هرمزگان درپیامی فرا رسیدن ۲۶ آذر ماه روز حمل ونقل را به کلیه تلاش گران و دست اندرکاران عرصه حمل و نقل تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، “عبداله عبدلی”مدیر کل پست استان با صدور پیامی، فرا رسیدن ۲۶ آذر ماه، روز حمل ونقل را به کلیه تلاش گران و دست اندرکاران عرصه حمل و نقل به ویژه همکاران پست استان تبریک گفت.

در متن پیام عبداله عبدلی آمده است:

« امروزه صنعت حمل و نقل به عنوان « نیروی محرکه توسعه » یکی از مؤلفه های اساسی رشد و توسعه همه جانبه جوامع بشری محسوب می شود؛ بدون شک رسیدن به جایگاه واقعی و تاثیر گذار این صنعت و برخورداری از مزیت های رقا بتی و افزایش سهم در عرصه مبادلات اقتصادی مستلزم فراهم نمودن بسترها و زیرساخت های مورد نیاز و بهره گیری از آخرین دستاوردها وتکنولوژی های نوین در حوزه حمل و نقل است.

۲۶ آذر ماه یادآورایثارگری های دلیرمردان عرصه حمل ونقل کشورکه با لبیک سردادن به ندای بنیانگذارکبیرجمهوری اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) برگ زرین دیگری به کتاب پرافتخار این کشور افزودند.

فرا رسیدن روز حمل و نقل را به کلیه زحمت کشان این حوزه، بالاخص همکاران موزع و رانندگان محترم خطوط حمل و نقل و مبادله مرسولات پستی استان، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده، توفیق روز افزون همگان را در جهت پویایی هرچه بیشتر صنعت بزرگ حمل و نقل و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی از درگاه خداوند سبحان خواهانم».

عبداله عبدلی

مدیر کل پست استان هرمزگان