پیام تسلیت محمدعلی اخباری ، مدیرعامل شرکت پالایش نفت لاوان به مناسبت سالگرد رحلت رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران

چهاردهم خرداد یادآور به سوگ نشستن ملت عزیز ایران در غم فراق بنیانگذار جمهوری اسلامی و همچنین آغاز قیام ملتی مومن و انقلابی در ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ در دفاع از ارزش‌های اسلامی است که به رهبری حضرت امام خمینی(ره)، حماسه‌ای تاریخی رقم زدند تا ارزش‌های ناب اسلام‌ محمدی ماندگار و جاودان بماند.  امام خمینی (ره) […]

چهاردهم خرداد یادآور به سوگ نشستن ملت عزیز ایران در غم فراق بنیانگذار جمهوری اسلامی و همچنین آغاز قیام ملتی مومن و انقلابی در ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ در دفاع از ارزش‌های اسلامی است که به رهبری حضرت امام خمینی(ره)، حماسه‌ای تاریخی رقم زدند تا ارزش‌های ناب اسلام‌ محمدی ماندگار و جاودان بماند.

 امام خمینی (ره) شخصیتی است که با یک عمر مجاهدت خستگی ناپذیر، نظام مقدس جمهوری اسلامی را بر مبنای اسلام ناب محمدی (ص) بنیان نهاد و به عنوان الگو به جهانیان معرفی کرد.

death02 imamkhomeini02 1

بدون شک تجلیل و تکریم امام راحل عظیم الشأن و تعظیم شخصیت والای ایشان، ادای دین به همه کسانی است که طی سالیان طولانی در راه تحقق آرمان انقلاب اسلامی جانفشانی نموده‌اند.

امروز شاهد آن هستیم که بیش از پیش آوازه انقلاب شکوهمند اسلامی در جهان طنین انداز شده و آرمان‌های والای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی با عبور از مرزهای جغرافیایی به عمق دل‌های سایر آزادیخواهان جهان نفوذ کرده و به ثمر نشسته است.

216908 orig

 اینجانب ضمن بزرگداشت و اَدای احترام به روح بلند و ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهدای گرانقدر قیام خونین ١۵ خرداد، این ایام را به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی، ملت بزرگوار ایران اسلامی و خصوصاً همکاران گرامی در شرکت پالایش نفت لاوان تسلیت و تعزیت عرض نموده؛ امیدوارم بتوانیم پاسدار آرمان های والای امام راحل و خون پاک شهدای والامقام بوده و برای اعتلای این نظام مقدس و سرافرازی ایران اسلامی تلاش کنیم.

                                                                                                                  و من ا…التوفیق                                       

 محمدعلی اخباری                                                                                     

  مدیرعامل

a31f833a 8e30 4126 987f 02c834bab9a6

(مهسا پارسا)