پ. خرداد ۱۸ام, ۱۴۰۲

پیام تسلیت مدیر کل حفاظت محیط زیست هرمزگان به مناسبت اربعین حسینی

1 دقیقه خوانده شده

اربعین نمایشی بزرگ از حماسه وحدت امت اسلامی و مستضعفین عالم است

مجید وفادار مدیر کل حفاظت محیط زیست هرمزگان  طی پیامی اربعین سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و یاران با وفایش را به آحاد امت اسلامی ایران به ویژه مردم شهید پرور وغیور استان هرمزگان تسلیت وتعزیت گفت.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ؛ دراین پیام آمده است فلسفه حرکت سیدالشهدا علیه السلام مبارزه با ظلم بود که فرمود: «من رأی سلطاناً جائراً…». امروز جهان اسلام در پیچیده‌ترین و سخت‌ترین مواجه خود با مستکبرین و حاکمان جور است.

بی شک اربعین حسینی خون تازه‌ای برای مبارزه با مستکبران عالم و دست‌نشانده‌های آن‌ها در رگ‌های پیکره اسلام وارد می‌کند. اعتقاد ما این است که سیل خروشان اربعین حسینی بنیان‌های ظلم و جور را بَر می‌کَند.

اربعین نمایشی بزرگ از حماسه وحدت امت اسلامی و مستضعفین عالم است. اربعین ظرفیتی بی نظیر برای تألیف قلوب و تعاون و همکاری آحاد مردم است. همه زائرین اربعین حسینی و خادمان آن‌ها در هیآت، وظیفه خود می‌دانند که از این یکپارچگی به عنوان مصداق بارز «صَفّاً کَأنّهُم بنیانٌ مرصوص» دفاع کنند و از هر حرکت و گفتاری که موجب تفرقه و چنددستگی در سپاه و لشکر امام حسین شود، تبرّی جویند.

اداره کل حفاظت محیط زیست هرمزگان   ضمن برائت از چنین اعمالی، زوار و عاشقان حسینی را به مدارا و تحمل دعوت می کند و به بانیان و دست‌های پنهان تفرقه اعلام می‌کند که بهره‌ای جز روسیاهی نخواهند برد.

  و این اداره کل  از تمامی   آحاد و اقشار ملت شریف و کربلایی ایران و مردم شهید پرور استان هرمزگان  خواستار شرکت و حضور با شور و شعور در آیین های اربعین حسینی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *