پیام شهردار بندرعباس به مناسبت روز زمین پاک

شهردار بندرعباس در پیامی فرارسیدن دوم اردیبهشت ماه روز زمین پاک را تبریک گفت و از تلاش سازمان های مردم نهاد و تمام مسؤلین مرتبط با حوزه محیط زیست تقدیر کرد. متن پیام مهدی نوبانی بدین شرح است؛ پاسداشت زمین و حفاظت از محیط زیست یکی از شاخص های جوامع توسعه یافته در مسیر دستیابی […]

شهردار بندرعباس در پیامی فرارسیدن دوم اردیبهشت ماه روز زمین پاک را تبریک گفت و از تلاش سازمان های مردم نهاد و تمام مسؤلین مرتبط با حوزه محیط زیست تقدیر کرد.
متن پیام مهدی نوبانی بدین شرح است؛ پاسداشت زمین و حفاظت از محیط زیست یکی از شاخص های جوامع توسعه یافته در مسیر دستیابی به توسعه پایدار است. روز زمین پاک تلنگری است برای همه ما، تا به آگاهی لازم دست یابیم و از نابود کردن محیط زیست دست برداریم. خداوند مهربان، زمین را به‌عنوان ودیعه و میراث مشترک در اختیار بشریت قرار داده تا با استقرار بر روی آن،‌ از مواهب طبیعی و سرشار آن بهره جسته و با رسیدن به آرامش، ثبات و امنیت در زندگی صلح‌آمیز با طبیعت و محیط زیست خود به سر برد. روز جهانی زمین پاک، بهترین فرصت برای یک یادآوری بزرگ است تا اهمیت ترویج فرهنگ حفاظت و نگهداری از زیستگاهی که در آن زندگی بشری به رشد و بالندگی خواهد رسید، مورد توجه و تأکید قرار دهیم. اینجانب فرارسیدن دوم اردیبهشت ماه روز زمین پاک را به همه تلاشگران حوزه محیط زیست تبریک عرض نموده و امیدوارم که در حفظ زمین این میراث مشترک همه نسل ها کوشا باشیم.

مهدی نوبانی
شهردار بندرعباس