پیام مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان به مناسبت هفته احیای امربه معروف ونهی از منکر

در این پیام مدیرکل حفاظت محیط زیست استان فرارسیدن تاسوعا وعاشورای حسینی را تسلیت گفت السلام علیک یا ثارالله راز جاودانگی امام حسین علیه السلام در آن است که تمام عشق‌های کوچک‌تر را به پای بزرگترین عشقی که می‌توان متصور شد ریخت و آن عشق خدا بود. محرم، ماهی است که به نام فریاد منادیان […]

در این پیام مدیرکل حفاظت محیط زیست استان فرارسیدن تاسوعا وعاشورای حسینی را تسلیت گفت

السلام علیک یا ثارالله
راز جاودانگی امام حسین علیه السلام در آن است که تمام عشق‌های کوچک‌تر را به پای بزرگترین عشقی که می‌توان متصور شد ریخت و آن عشق خدا بود.
محرم، ماهی است که به نام فریاد منادیان آزادی و آزادگی در تاریخ جهان شناخته می‌شود و هرساله عاشقان حق و حقیقت همنوا با کاروان کربلا، شور و شعورعاشورایی را احیا می‌کنند و عشق به خاندان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام را در دلها زنده نگه می‌دارند.
قیام امام حسین (ع) نماد امر به معروف و نهی از منکر واقعی است؛ امام حسین(ع)، به طور مکرر از اصلاح امت و دو فریضه مهم امر به معروف و نهى از منکر به عنوان یکى از انگیزه‌هاى اساسى این نهضت بزرگ یاد کرده‌اند .
اما امروز هرچه بیشتر به این فرهنگ سترگ رجوع می کنیم ، می بینیم در کلیه ابعاد زندگی از جمله محیط زیست و سایر مسائل مطرح می باشد، فرهنگ امربه معروف ونهی از منکر چراغ راهی است برای زندگی بشرتا بتواند انگیزه ای برای سلامت وهدایت بیشتر خود داشته باشد.
اینجانب ضمن گرامیداشت هفته احیای امر به معروف و نهی از منکروفرارسیدن تاسوعا وعاشورای حسینی  را به ویژه به ساحت منجی عالم بشریت امام زمان (عج) و همکاران خود و مردم شریف وولایت مدار استان هرمزگان  تسلیت عرض می نمایم .
حبیب مسیحی تازیانی
مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان