پ. خرداد ۱۱ام, ۱۴۰۲

پیشکسوتان مطبوعات استان هرمزگان بر اثر سکته مغزی در بستر بیماری

1 دقیقه خوانده شده

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون

ایوب دبیری‌نژاد مدیر مسؤول روزنامه دریا و سرپرست خبرگزاری فارس در هرمزگان و از پایه‌گذاران و فعالان عرصه رسانه و سیاست در استان هرمزگان عصر روز دوشنبه در محل دفتر کار خود دچار عارضه مغزی شد.
وی هم اکنون در بخش آی سی یو بیمارستان شهید محمدی بندرعباس بستری است.
پزشکان دلیل این عارضه را پارگی مویرگ‌های مغز عنوان کرده‌اند و فعالیت‌های مستمر درمانی در مورد وی در حال انجام است.
دکتر داوودی رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان نیز شب گذشته با حضور بر بالین دبیری نژاد ضمن عیادت از وی، مراحل درمانی او را از تیم پزشکی بیمارستان شهید محمدی جویا شد.

‌یعقوب دبیری نژاد، فرزند ایوب دبیری نژاد اظهار کرد: پدرم بعد از اتمام یک جلسه کاری و درحالی‌که مهمانانش را بدرقه می‌کرد، دچار خونریزی مغزی شده و به بیمارستان منتقل می‌شود.

وی با اشاره به اینکه پدرم تنها ۵۷ سال دارد، تصریح کرد: پزشکان می‌گویند سطح هوشیاری‌اش پایین است و ما منتظر هستیم با بالا رفتن سطح هوشیاری‌اش وضعیتش نیز رو به بهبود رود.

فرزند پیشکسوت مطبوعات هرمزگان از مردم خواست برای بهبود وضعیت و سلامتی پدرش دعا کنند.

از عموم مردم بخصوص خانواده معظم شهدا تقاضای دعای خیر برای شفای عاجل این بزرگوار را خواستاریم.

گفتنی است :

روزنامه دریا در تاریخ ۲۶/۹/۱۳۸۰ با یک شماره چاپ در هفته کار خود را به مدیرمسئولی ایوب دبیری نژاد آغاز کرد.
بعد از مدتی با انتشار دو شماره در هفته و سپس  به سه شماره در هفته ارتقا یافت و از سال ۱۳۸۸ افتخار دارد که با انتشار اولین و تنها روزنامه استانی در خدمت همشهریان هرمزگانی بود.

از سال ۱۳۸۹با ارتقا گستره توزیع روزنامه به منطقه ای ( منطقه جنوب کشور ) موفق شد بطور همزمان روزانه در هشت استان جنوبی ( هرمزگان – یزد – فارس – کرمان – کهگیلویه و بویر احمد-سیستان وبلوچستان – خوزستان وبوشهر ) منتشر شود .
روزنامه با خط مشی سیاسی، فرهنگی، ورزشی و  اجتماعی در جهت اطلاع رسانی شفاف و تنویر افکار عمومی همچنان بدون وقفه و مستمر گام بر می دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *