چرخ فوتبال در باشگاه خورشید به حرکت افتاد

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، بمناسبت گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر یکدوره مسابقه فوتبال در رده های سنی هفت و هشت سال با شرکت تیم های مدارس فوتبال خورشید، خواجه عطا، میعاد و ستارگان در مکان باشگاه ورزشی خورشید بندرعباس برگزار گردید. در این دوره از مسابقات تیم ها بصورت دوره ای […]

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، بمناسبت گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر یکدوره مسابقه فوتبال در رده های سنی هفت و هشت سال با شرکت تیم های مدارس فوتبال خورشید، خواجه عطا، میعاد و ستارگان در مکان باشگاه ورزشی خورشید بندرعباس برگزار گردید.
در این دوره از مسابقات تیم ها بصورت دوره ای با هم رقابت کردند. در پایان این فستیوال احکام قهرمانی تیم های شرکت کننده به همراه مدالهای بازیکنان توسط محمد زراعتکار نماینده استعدادیابی فدراسیون فوتبال و مدیر مدارس فوتبال استان و همچنین مسئولان باشگاه ورزشی خورشید به بازیکنان و سرپرستان تیمهای شرکت کننده اهدا گردید. در مراسم اختتامیه این مسابقات آقای زراعتکار ضمن قدردانی از مسئولان و دست اندرکاران باشگاه خورشید بخاطر برگزاری این مسابقات و توجه به فوتبالیست های رده های سنی پایه قدردانی نمود.
لازم به یادآوری است که مدرسه فوتبال خورشید بمنظور آموزش صحیح فوتبال و توسعه ارزشهای انسانی و گسترش اخلاق اسلامی در بین ورزشکاران، تمرینات و همچنین مسابقات را در رده های مختلف سنی برگزار می نماید‌.

“بابک پارسا”