چهارمین المپیاد ورزشی های آبی ساحلی به مناسبت کنگره ملی ١۵٠٠ شهید استان هرمزگان

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، چهارمین المپیاد ورزشی های آبی ساحلی شهر بندر عباس به مناسبت کنگره ملی ١۵٠٠ شهید استان هرمزگان در روز جمعه مورخ ۲۹ آذر سال جاری در رشته های قایقرانی ، جت اسکی و اسکی روی آب برگزار شد . در رشته جت اسکی که با همت انجمن جت […]

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، چهارمین المپیاد ورزشی های آبی ساحلی شهر بندر عباس به مناسبت کنگره ملی ١۵٠٠ شهید استان هرمزگان در روز جمعه مورخ ۲۹ آذر سال جاری در رشته های قایقرانی ، جت اسکی و اسکی روی آب برگزار شد .

در رشته جت اسکی که با همت انجمن جت اسکی استان هرمزگان و در مسیر بندرعباس تا جزیره هرمز و بلعکس صورت گرفت ، دوازده نفر شرکت کننده شرکت داشتند که در پایان این ماراتن نفس گیر ، علی واحدی از تیم خورشید مکران توانست مقام نخست مسابقه را به خود اختصاص دهد ، همچنین آقایان؛ علیرضا داوند و شهرام بامری به ترتیب مقام دوم و سوم را کسب نمودند .

علی واحدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری صدای گامبرون بیان کردن : امنیت و آرامشی که امروزه در کشور دیده می شود حاصل خدمات و خون رنگین شهداست ، وی با اشاره به مقام شامخ شهدا ، گفت ؛ تنها وظیفه مهم هر مسلمان ایرانی ، پیروی کردن از ولایت فقیه و راه شهداست ، چرا که  کرد که پیشرفت‌های امروز ایران اسلامی ثمره خون شهدا و رشادت‌های جانبازان و ایثارگرانی است که بدون هیچ چشم‌داشتی در مسیر دفاع از کیان کشور گام برداشتند . وی ادامه داد ؛ از هوایی تنفس می کنیم که بوی خون شهدا می دهد، در زمینی راه می رویم که از خون شهدا گلگون است و این شهیدان بر همه اعمال ما ناظرند.

WhatsApp Image 2019 12 21 at 07.17.421 این ورزشکار ، در خصوص برگزاری کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان اظهارداشت ؛ این اقدام از سوی مسئولان امر بسیار قابل تقدیر است و اهمیت این مهم نیز از سوی مردم شریف و ولایتمدار استان هرمزگان بخوبی درک شده است ، لذا شخصا معتقد هستم هر روز ، روز شهداست .

وی در پایان ضمن تشکر از انجمن جت اسکی استان هرمزگان و همه دستندرکاران برگزاری این مسابقات ، از همه مردم استان هرمزگان خواست که در روز یکم دی ماه با حضور در محل کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان ، بار دیگر با شهدا بیعت نمایند

“بابک پارسا”