چهارمین نمایشگاه سراسری صنایع‌دستی در بندرعباس برگزار می‌شود

مدیرکل میراث فرهنگی هرمزگان از برگزاری نمایشگاه سراسری صنایع‌دستی از ۸ تا ۱۲ آذرماه در بندرعباس خبر داد. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، رضا برومند با اعلام این خبر افزود: نمایشگاه سراسری صنایع‌دستی با حضور ۳۱ استان و بالغ‌بر ۱۰۰ غرفه برگزار می‌شود. وی هدف از برگزاری این نمایشگاه را معرفی صنایع‌دستی استان […]

مدیرکل میراث فرهنگی هرمزگان از برگزاری نمایشگاه سراسری صنایع‌دستی از ۸ تا ۱۲ آذرماه در بندرعباس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، رضا برومند با اعلام این خبر افزود: نمایشگاه سراسری صنایع‌دستی با حضور ۳۱ استان و بالغ‌بر ۱۰۰ غرفه برگزار می‌شود.

وی هدف از برگزاری این نمایشگاه را معرفی صنایع‌دستی استان و کشور دانست و افزود: حمایت از هنرمندان و تولیدکنندگان برای بازاریابی و فروش و آشناسازی جامعه با صنایع‌دستی یکی دیگر از اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

برومند افزود: نمایشگاه سراسری صنایع‌دستی این فرصت را برای مردم بندرعباس و گردشگران فراهم می‌کند تا با آثار هنری هنرمندان سراسر کشور آشنا شوند.

وی ادامه داد: همچنین این نمایشگاه فرصتی برای هنرمندان محسوب می‌شود تا علاوه بر معرفی محصولات خود با برقراری ارتباط با سایر هنرمندان تولیدات خود را گسترش دهند.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ،ساعت کار چهارمین نمایشگاه سراسری صنایع‌دستی از ساعت ۱۶ تا ۲۲ و محل برگزاری آن نمایشگاه‌های دائمی بندرعباس چهارراه جهانبار است.