کارگاه پوسترهای عاشورایی با هدف تولید اثر فاخر ، درحوزه هنری هرمزگان برگزار شد

به همت واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری هرمزگان ، کارگاه دو روزه پوسترهای عاشورایی به مناسبت اربعین حسینی(ع) با حضور جمعی از هنرمندان گرافیست ، در حوزه هنری هرمزگان برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون  ، مهری لشکری مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری استان گفت : در این کارگاه دو روزه که […]

به همت واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری هرمزگان ، کارگاه دو روزه پوسترهای عاشورایی به مناسبت اربعین حسینی(ع) با حضور جمعی از هنرمندان گرافیست ، در حوزه هنری هرمزگان برگزار شد.

a

d

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون  ، مهری لشکری مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری استان گفت : در این کارگاه دو روزه که با حضور استاد امین الله صادقی از اساتید و هنرمندان فعال استان برگزار شد عناوین و مباحثی همچون شناخت ساختار، ترکیب ، فرم و کادر ، رابطه تصویر و نوشته ، تأثیر نوع فونت و هماهنگی آن با تصویر، ایده‌پردازی در تصویر و ایده‌های نو در پوستر ، تایپوگرافی و … به صورت عملی و کاربردی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
در این کارگاه برگزیده ای ازچند دوره آثار جشنواره سوگواره هنر عاشورایی جهت آشنایی هنرمندان به نمایش درآمد و در خصوص ایده یابی و اجرا توضیحات مبسوطی ارائه گردید.
گفتنی است آثار تولید شده در این کارگاه که با هدف توجه به نسل جوان ، شاخص سازی و تولید اثر فاخر هنری برگزار گردید ، به صورت مجموعه نمایشگاهی در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت .