چ. آذر ۱۶ام, ۱۴۰۱

کتاب “زنان مدیرانی فراتر از زمان” منتشر شد

1 دقیقه خوانده شده

کتاب بسیار خواندنی “زنان مدیرانی فراتر از زمان” به تالیف مهشید دمادم منتشر شد.
در این کتاب، نویسنده در ابتدا به مطالعه وضعیت تحصیلی و مدیریتی زنان در ایران و جهان پرداخته؛ سپس دلایل اهمیت حضور زنان و برقراری تنوع جنسیتی در عرصه‌های مختلف مدیریت ارشد، رهبری و جایگاه قدرت را مورد مطالعه قرار می‌دهد. در ادامه، ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های زنان در موارد مختلف بیان شده و بخشی از مشکلات اصلی که زنان در مسیر احراز جایگاه‌های مدیریت، رهبری و قدرت با آن‌ها روبرو هستند مورد بررسی و مطالعه قرار می‌ دهد، سپس اقدامات و راهکارهایی متفاوت در زمینه‌های مختلف فردی، گروهی و سازمانی به منظور افزایش تنوع جنسیتی در سیستم رهبری، مدیریت ارشد و تصمیم گیری ارائه می‌شود.
بطور کلی این کتاب کوشیده است که چگونه چالش هایی که در مسیر زندگی، شغلی و کاری برخی از زن ها وجود دارد، آن را برای افزایش میزان انگیزه ای برای تغییر استفاده کرد.
کتاب “زنان مدیرانی فراتر از زمان” در ۹۲ صفحه و با قیمت ۲۳ هزار تومان از سوی انتشارات مدید وارد بازار نشر شده است و در آینده ای نزدیک مراسم رونمایی و جشن امضاء آن در تهران و بندرعباس برگزار میگردد.
مهشید دمادم پژوهشگر، مدرس و دانشجوی دکترای زبان و ادبیات انگلیسی بوده و تاکنون کتاب آموزشی “عمق واژگان” از وی توسط انتشارات جنگل منتشر گردیده است.

“بابک پارسا”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *