د. مرداد ۲۴ام, ۱۴۰۱

کسانی که در کسوت مسئولیت قرار می گیرند ممکن است در معرض آفت های مختلفی قرار گیرند.

1 دقیقه خوانده شده

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون

رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان:

آفت قدرت ، غرور و غفلت است

رئیس مجمع نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس گفت : کسانی که در کسوت مسئولیت قرار می گیرند ممکن است در معرض آفت های مختلفی قرار گیرند.

محمد آشوری تازیانی رئیس مجمع نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در بیست و دومین جشنواره شهید رجایی که با هدف تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت و مدیران دستگاه ها برگزار شد بیان داشت : آفت قدرت ، غرور و غفلت است و برای اینکه مسموم به این آفت نباشیم باید از مدل و الگوهای مختلف دینداری اخلاقی استفاده کنیم.

وی جشنواره شهید رجایی را فرصتی برای معرفی دستاوردهای انقلاب دانست و بیان کرد: فلسفه جشنواره، تقدیر از خدمات و خدمتگذاری نظام است.

عضو هیئت رئیسه با بیان اینکه جشنواره فرصت خوبی برای سنجش شاخص ها است افزود : جشنواره شهید رجایی فرصتی است که نهاد ها و دستگاه های دولتی را در شاخص های معیاری مورد سنجش قرار داده و بدانیم کجا قرار گرفتیم.

وی در ادامه گفت: نقد درون گفتمانی یکی از راه های از بین بردن ضعف های دولت و تقویت رضایتمندی مردم است.

آشوری تازیانی جشنواره شهید رجایی فرصت خوبی برای مدیران دستگاه ها دانست و تصریح کرد: دستاورد های دولت به عنوان دستاوردهای انقلاب در ذهن مردم نقش بسته است و باید طبق شاخص های معیار ، خود را محک بزنیم و کاستی های موجود را هم رفع کرده و سرعت به خدمت رسانی به مردم را افزایش دهیم.

عضو هیئت رئیسه مجلس اظهار داشت: آن چیزی که به عنوان دستاوردهای اساسی مردم ما حک می شود دستاوردهای نظام اسلامی است و ما باید پاسداشت این دستاوردها را همواره داشته باشیم و این دستاوردها مزیت نسبی این انقلاب است.

رویا حسینی زاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *