کسب نشان سفیر و مروج مسئولیت اجتماعی توسط شرکت نفت ستاره خلیج فارس

شرکت نفت ستاره خلیج فارس به پاس عملکرد شایسته در حوزه مسئولیت اجتماعی نشان سفیر و مروج مسئولیت اجتماعی را کسب کرد. به گزارش(صدای گامبرون )  به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت نفت ستاره خلیج فارس، با هدف کمک به اعتلای ایفای مسئولیت‌ها اجتماعی در سازمان ها و بهینه سازی آن ها […]

شرکت نفت ستاره خلیج فارس به پاس عملکرد شایسته در حوزه مسئولیت اجتماعی نشان سفیر و مروج مسئولیت اجتماعی را کسب کرد.

به گزارش(صدای گامبرون )  به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت نفت ستاره خلیج فارس، با هدف کمک به اعتلای ایفای مسئولیت‌ها اجتماعی در سازمان ها و بهینه سازی آن ها با اجرای ممیزی، ارزیابی و تقدیر از سازمان های فعال در زمینه مسئولیت اجتماعی، نخستین دوره جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی برگزار شد.

این جشنواره با هدف بهبود و ارتقای فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی در سازمان‌ها و شرکت‌ها، تقویت مؤلفه‌هایی همچون پاسخگویی اجتماعی، بهبود تعامل با ذی‌نفعان داخلی و خارجی، پایداری فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی و نگاه فراتر از کمک‌های خیریه‌ای، توسط مؤسسه فرهنگی روابط عمومی آرمان برگزار شد.

در این جشنواره، به ارتباط بین روابط عمومی و حوزه مسئولیت اجتماعی توجه شده بود و در ارزیابی‌ها، تعامل هدفمند، ساختارمند و روشمند با ذینفعان مختلف سازمان و پیاده‌سازی الگوهای بین‌المللی در فضای کسب‌و‌کار ایرانی، مدنظر قرار داشت.

شرکت نفت ستاره خلیج فارس در ایفای مسئولیت‌های اجتماعی همواره پیشرو بوده است و علاوه بر وظیفه‌ی ذاتی خود مبنی بر تأمین امنیت سبد سوخت ایران اسلامی و تولید نیمی از فرآورده‌های استراتژیک صادراتی و موردنیاز کشور، عمل به مسئولیت‌های اجتماعی را مدنظر قرار داده و سعی داشته است تا به‌عنوان صنعتی نمونه با نگاه به جوامع محلی نقش‌آفرینی کند.

ادامه‌ی ساخت بیمارستان ۲۶۴ تختخوابی نفت ستاره خلیج‌فارس، اهدای بیش از ۲۴۰ تخت بیمارستانی، ۱۰ تخت ICU، ۱۰ دستگاه مانیتور علائم حیاتی بیمار، ۱۶ دستگاه ساکشن جراحی و دو دستگاه بلادگاز به شبکه‌ی درمان هرمزگان، مشارکت در اجرای طرح پیک سایی شبکه بندرعباس، تأمین برق و آب موردنیاز آب‌شیرین‌کن یک میلیون مترمکعبی بندرعباس، کمک به آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد، توانمندسازی نیروهای بومی با آموزش‌های تخصصی، به‌کارگیری نخبگان برتر استانی در پالایشگاه در راستای ایجاد انگیزه در جامعه‌ی علمی هرمزگان، کاهش بار مراجعات بر شبکه درمانی شهر بندرعباس با ایجاد مرکز تخصصی درمان و ده‌ها اقدام دیگر نشان از جدیت شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس در ایجاد توسعه‌ی پایدار در جنوب کشور و نگاه ویژه به جوامع محلی است.

در این مراسم، به پاس عملکرد شایسته در حوزه مسئولیت اجتماعی، نشان عالی مسئولیت اجتماعی به شرکت نفت ستاره خلیج فارس و نشان سفیر و مروج مسئولیت اجتماعی، به «محمدعلی دادور» مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس اهدا شد.