کشف یک تن و ۲۳۸ کیلو مواد مخدردر هرمزگان

فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: در ادامه طرح های پاکسازی و به منظور مبارزه جدی با سوداگران مرگ ، با اقدامات اطلاعاتی و اشرافیت کامل پلیس بر کلیه محورهای مواصلاتی، طرح پاکسازی نقاط آلوده در سراسر استان به مدت یک هفته اجرا شد. وی افزود: مأموران انتظامی استان در هفته گذشته ضمن شناسایی و توقیف […]

فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: در ادامه طرح های پاکسازی و به منظور مبارزه جدی با سوداگران مرگ ، با اقدامات اطلاعاتی و اشرافیت کامل پلیس بر کلیه محورهای مواصلاتی، طرح پاکسازی نقاط آلوده در سراسر استان به مدت یک هفته اجرا شد.

وی افزود: مأموران انتظامی استان در هفته گذشته ضمن شناسایی و توقیف ۱۵ دستگاه خودرو حامل و فعال در قاچاق مواد مخدر،یک تن و ۲۳۸ کیلو انواع مواد مخدر کشف و ضبط کردند.

این مقام انتظامی استان تصریح کرد: در این طرح با تلاش همه جانبه مأموران ، ۶۴قاچاقچی مواد مخدر و خرده فروش و توزیع کننده مواد شناسایی و دستگیر شدند.

سردار “علی اکبر جاویدان” با اشاره به جمع آوری تعداد تعداد ۳۴۰معتاد متجاهر و بلامکان در هفته گذشته ،ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس در شناسایی و کشف جرایم و دستگیری مجرمان، امنیت را حق قانونی شهروندان دانسته و بیان داشت: پلیس در خط مقدم مبارزه با مواد مخدر است و در این راستا با عزم جدی و راسخ با این پدیده شوم مبارزه می‌کند.