کشف ۴۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در بندرعباس

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، فرمانده پایگاه دریابانی بندرعباس از توقیف دو فروند شناور و کشف ۴۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در سواحل این شهرستان خبر داد. سرهنگ “کوروش بازیار” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر اظهار داشت: مرزبانان پس از کسب خبری مبنی بر مشاهده […]

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، فرمانده پایگاه دریابانی بندرعباس از توقیف دو فروند شناور و کشف ۴۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در سواحل این شهرستان خبر داد.

سرهنگ “کوروش بازیار” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر اظهار داشت: مرزبانان پس از کسب خبری مبنی بر مشاهده دو عدد محفظه پلاستیکی حاوی سوخت گازوئیل قاچاق در “خور پارکینگ”، بلافاصله اکیپ گشت دریایی این یگان جهت بررسی صحت و سقم موضوع به محل اعلامی اعزام شدند.

وی افزود: مرزبانان حین گشت زنی در “خور پارکینگ”، موفق شدند دو فروند شناور حامل سوخت قاچاق را مشاهده و در عملیاتی واکنش سریع با تعقیب و گریز آنها را متوقف کنند.

فرمانده پایگاه دریابانی بندرعباس تصریح کرد: مرزبانان پس از توقیف شناورها، ۲ عدد مشک پلاستیکی حاوی ۴۰ هزار لیتر سوخت گازوئیل قاچاق را کشف کردند.

سرهنگ بازیار با اشاره به دستگیری یک نفر سودجو و توقیف دو فروند شناور در این عملیات، خاطرنشان کرد: کارشناسان ارزش ریالی سوخت های کشف شده را ۲ میلیارد و ۸۴۰ میلیون ریال برآورد کردند.

“بابک پارسا”