کودکان درگهانی مهمان کانون پرروش فکری قشم

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، فرحناز شهنوازی مربی مسوول کانون قشم از حضور دانش‌آموزان مدرسه مهدیه درگهان در کانون پرورش فکری قشم خبر داد. وی افزود: این دانش‌آموزان به واسطه‌ی تلاش‌های فروغ ملایی مربی ادبی کانون قشم که در هفته‌ی ملی کودک با حضور در شهر درگهان زمینه عضویت مکاتبه‌ای و حضوری را […]

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، فرحناز شهنوازی مربی مسوول کانون قشم از حضور دانش‌آموزان مدرسه مهدیه درگهان در کانون پرورش فکری قشم خبر داد.

وی افزود: این دانش‌آموزان به واسطه‌ی تلاش‌های فروغ ملایی مربی ادبی کانون قشم که در هفته‌ی ملی کودک با حضور در شهر درگهان زمینه عضویت مکاتبه‌ای و حضوری را فراهم نموده بود در کانون حضور پیدا کردند.

مربی مسوول کانون قشم گفت: دانش‌آموزان مدرسه مهدیه درگهان جهت استفاده از کتابخانه تخصصی کودک با همراهی معلمان و مربیان پرورشی ماهی یک‌بار در کانون حضور می‌یابند.

858569

شهنوازی گفت : در جهت شعار تمرین زندگی فعالیتهای جذابی چون نمایش خلاق (گوساله لج باز) قصه‌گویی « قصه هزار پا و هزار کار » روخوانی کتاب به صورت گروهی و خلاق با ماسک و صورتک برای اعضا توسط مسوول مرکز شهنوازی وکار گروهی اجرا شد.

وی افزود: پخش انیمیشن و معرفی کتاب مربوط به انمیشن (آهوی گردن دراز، روباه دم بریده یکی از فعالیت‌های اجرایی این بازدید بود و بسیار مورد علاقه اعضا واقع شد.

گفتنی است درگهان شهر کوچک وتجاری است که در حدود  تا ۲۰۱۵ کیلومتری قشم قرار دارد.

858570