کولاک انگلیس، توقف فرانسه و صعود اوکراین با شکست پرتغال

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از خبرورزشی: رقابت‌های انتخابی یورو ۲۰۲۰ امشب با برگزاری دیدارهایی در سه گروه ادامه پیدا کرد که در این بازی‌ها فرانسه متوقف شد، انگلیس پرگل برد و پرتغال شکست خورد. در گروه A، انگلیس کار سختی برای از پیش‌رو برداشتنِ بلغارستان نداشت. ۶ گلِ سه‌شیر در […]

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون و به نقل از خبرورزشی: رقابت‌های انتخابی یورو ۲۰۲۰ امشب با برگزاری دیدارهایی در سه گروه ادامه پیدا کرد که در این بازی‌ها فرانسه متوقف شد، انگلیس پرگل برد و پرتغال شکست خورد.

در گروه A، انگلیس کار سختی برای از پیش‌رو برداشتنِ بلغارستان نداشت. ۶ گلِ سه‌شیر در این بازی توسط رشفورد، بارکلی (۲ گل)، استرلینگ (۲ گل) و کین زده شد.

کولاک انگلیس، توقف فرانسه و شکست پرتغال در مقدماتی یورو ۲۰۲۰

کوزوو هم در دیگر بازی این گروه موفق شد با ۲ گل از سد مونته‌نگرو بگذرد.

در این گروه انگلیس ۱۵ امتیازی صدرنشین است، چک با ۱۲ امتیاز در رده دوم قرار گرفته و کوزوو هم با ۱۱ امتیاز شانس صعود دارد.

***********

در گروه B، بازی بزرگ امشب را پرتغال از اوکراین در شهر کیِف باخت. گل‌های یارمچوک و یارمولنکو در دقایق ۶ و ۲۷ خیلی زود نسخه پرتغال را پیچید. گل دقیقه ۷۲ رونالدو از روی نقطه‌پنالتی سودی برای سلسائو نداشت و ۲ بر یک باختند.

صربستان در دیگر بازی این گروه ۲ بر یک برابر لیتوانی پیروز شد.

کولاک انگلیس، توقف فرانسه و شکست پرتغال در مقدماتی یورو ۲۰۲۰

اوکراین ۱۹ امتیازی صعودش به‌عنوان صدرنشین را قطعی کرد، در حالی که جایگاه دومی پرتغالِ ۱۱ امتیازی توسط صربستان ۱۰ امتیازی تهدید می‌شود.

***********

در گروه H هم نبرد حساس سن‌دنی برنده نداشت. فرانسه خیلی تلاش کرد تا اینکه دقیقه ۷۶ توسط ژیرو به گل رسید، اما آیهان دقیقه ۸۲ رشته‌های فرانسه را پنبه کرد.

ایسلند دیگر بازی این گروه را با ۲ گل از آندورا برد و مولداوی هم با ۴ گل از آلبانی شکست خورد.

کولاک انگلیس، توقف فرانسه و شکست پرتغال در مقدماتی یورو ۲۰۲۰

ترکیه با ۱۹ امتیاز با توجه به برد بازی رفت برابر فرانسه صدرنشین باقی ماند. پس از فرانسه ۱۹ امتیازی هم ایسلند با ۱۵ امتیاز در رده سوم قرار گرفته است.