گلاب آدینه و شیرین بینا «غراب شیطان» را افتتاح کردند

نمایش «غراب شیطان» از تولیدات حوزه هنری هرمزگان و برگزیده بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر در اولین اجرای خود میزبان گلاب آدینه و شیرین بینا بود. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، نمایش «غراب شیطان» به کارگردانی حسن سبحانی مینابی و نویسندگی رضا گشتاسب، در اولین روز اجرا در تاریخ ۱۲ […]

نمایش «غراب شیطان» از تولیدات حوزه هنری هرمزگان و برگزیده بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر در اولین اجرای خود میزبان گلاب آدینه و شیرین بینا بود.
به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون ، نمایش «غراب شیطان» به کارگردانی حسن سبحانی مینابی و نویسندگی رضا گشتاسب، در اولین روز اجرا در تاریخ ۱۲ آذرماه ۹۸ در تماشاخانه مهر حوزه هنری با حضور جمعی از بازیگران و اساتید تئاتر کشور و استقبال پرشور هنرمندان و علاقه‌مندان به تئاتر روی صحنه رفت.

ل۲

ل۳

ل۴

ل۵ 1

نمایش «غراب شیطان» از تولیدات واحد نمایش حوزه هنری استان هرمزگان است که در بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر در شش عنوان برگزیده شد.

گلاب آدینه استاد باسابقه تئاتر و شیرین بینا بازیگر مطرح کشور در کنار علاقه‌مندان این اثر، به تماشای این نمایش نشستند.

حسن سبحانی کارگردان این نمایش در توضیحی درباره تازه‌ترین اثر خود گفت: نمایش «غراب شیطان» نمایشی آیینی است که به وسیله آیین و فرهنگ بومی هرمزگان به ارزش‌های انسانی نظیر ایثار و شهادت می‌پردازد.
گفتنی است، نمایش «غراب شیطان» به کارگردانی حسن سبحانی از ۱۲ تا ۲۲ آذرماه هرشب ساعت ۱۸ در تماشاخانه مهر حوزه هنری به نشانی خیابان سمیه نرسیده به خیابان حافظ به روی صحنه می‌رود و میزبان علاقه مندان به هنر تئاتراست.