یکی از اعضای شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه: احتمال انصراف جلیلی به نفع رئیسی/ ممکن است شاهد شگفتی باشیم، خاتمی و احمدی‌نژاد را هم جدی نگرفتند

یکی از اعضای شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه می گوید: احتمال اینکه در روزهای آخر انصراف‌هایی شکل بگیرد وجود دارد، بالاخره دیدگاه های جلیلی، زاکانی و قاضی‌زاده هاشمی تفاوت چندانی با رئیسی ندارد. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون به نقل از خبر آنلاین «احتمال انصراف برخی کاندیداها در روزهای آخر رقابت‌ها وجود دارد»، این […]

یکی از اعضای شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه می گوید: احتمال اینکه در روزهای آخر انصراف‌هایی شکل بگیرد وجود دارد، بالاخره دیدگاه های جلیلی، زاکانی و قاضی‌زاده هاشمی تفاوت چندانی با رئیسی ندارد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون به نقل از خبر آنلاین

«احتمال انصراف برخی کاندیداها در روزهای آخر رقابت‌ها وجود دارد»، این گزاره‌ای است که غلامعلی دهقان از اعضای شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه مطرح می‌کند. او بر این باور است که  دیدگاه‌های جلیلی، زاکانی و قاضی زاده هاشمی تفاوت چندانی با رئیسی ندارد، شاید اگر اندکی تفاوتی وجود داشته باشد دیدگاه‌های محسن رضایی است؛ دهقان عنوان می‌کند که حتی پایگاه رأی محسن رضایی هم متفاوت از بقیه کاندیداها است.

این عضو حزب اعتدال و توسعه، شکل گیری دو قطبی در انتخابات پیش رو را منتفی نمی‌داند و مناظره‌های تلویزیونی را در انتخابات بسیار موثر تلقی می‌کند.

غلامعلی دهقان تاکید دارد که ممکن است شاهد شگفتی باشیم چراکه در سال ۷۶ و در سال ۸۴، خاتمی و احمدی‌نژاد را هم جدی نگرفتند اما آنها آمدند و رئیس جمهور شدند.