? فرماندار بندرعباس در پیامی فرا رسیدن ۲۹ دی‌ماه روز ملی هوای پاک را گرامی داشت

شعار امسال هوای پاک (هوای پاک ، تعهد مسئولان ، مشارکت مردم ) به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون  ، در متن پیام عزیزاله کناری فرماندار آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم ? محیط‌زیست سالم و عاری از آلودگی یکی از بزرگترین نعمت‌هایی است که خداوند به انسان عطا نموده و حفاظت و حراست از […]

شعار امسال هوای پاک (هوای پاک ، تعهد مسئولان ، مشارکت مردم )

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون  ، در متن پیام عزیزاله کناری فرماندار آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

? محیط‌زیست سالم و عاری از آلودگی یکی از بزرگترین نعمت‌هایی است که خداوند به انسان عطا نموده و حفاظت و حراست از این گوهر گرانبها وظیفه یکایک انسان‌هاست. در این میان داشتن هوایی پاک برای زندگانی حیاتی و ضروری است و آلوده‌نمودن آن به هر دلیل و روش گناهی است نابخشودنی که حیات موجودات زنده را به خطر خواهد انداخت.
? داشتن هوایی پاک که تمام مخلوقات بتوانند در آن رشد و زندگی نمایند، مستلزم همکاری همه اقشار جامعه اعم از مسئولین و مردم است و این مهم مگر با تلاش و کوشش مضاعف و نیز تغییر سبک زندگی و نگرش نسبت به مسائل زیست‌محیطی، تحقق نخواهد یافت.
? اینجانب ضمن تبریک بیست و نهم دی ماه (روز هوای پاک) به تمامی مردم شریف شهرستان بندرعباس ، از همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان می‌خواهم تا بحث حفاظت از محیط‌زیست و جلوگیری از آلودگی آن را در اولویت برنامه‌های خود قرار دهند.
? عزیزاله کناری
? فرماندار بندرعباس