۱۲کارگاه آموزشی در سازمان صنعت، معدن و تجارت طی هفت ماهه نخست سالجاری

رئیس گروه نوسازی و تحول اداری سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از برگزاری ۱۲کارگاه آموزشی در سازمان صنعت، معدن و تجارت طی هفت ماهه نخست سالجاری خبر داد. به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون، علاالدین شهدادی با اشاره به اهمیت آموزش مدیران و کارکنان سازمان، اظهارداشت : در راستای توانمندسازی پرسنل، آشنایی همکاران با […]

رئیس گروه نوسازی و تحول اداری سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از برگزاری ۱۲کارگاه آموزشی در سازمان صنعت، معدن و تجارت طی هفت ماهه نخست سالجاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گامبرون، علاالدین شهدادی با اشاره به اهمیت آموزش مدیران و کارکنان سازمان، اظهارداشت : در راستای توانمندسازی پرسنل، آشنایی همکاران با علم روز و رسیدن به اهداف توسعه پایدار و اقتصاد مقاومتی، ۱۲دوره آموزشی مهارتی، عمومی و بهبود مدیریت برگزار شد.

وی دوره آموزشی کارکنان را متنوع و آموزنده دانست و گفت: در این دوره ها ۴۰۶ نفر شرکت کرده که میزان ساعت آموزشی آنان بالغ بر هفت هزارو۳۰۰ نفر ساعت است.

رئیس گروه نوسازی و تحول اداری سازمان در پایان مهمترین هدف دوره های آموزشی برگزار شده را افزایش سطح دانش، اطلاعات فنی کارکنان و توانمندسازی کارکنان دانست.